Amazonun Yeni MMO Oyunu Ertelendi!

Amazonun yeni oyunu New World,kapalı betaya girdikten sonra bir ay daha ertelendi

Amazon bir kez daha hayranları üzdü (hangi hayranları? dediğiniz duyar gibiyim :D)kapalı betaya giren ve oyunculardan geri dönüşler alan oyun 31 Ağustos tarihinde lansmanı olucaktı.Fakat teknik sorunlardan dolayı oyun tekrardan ertelendi.Sosyal medyadan durumu anlatan Amazon hayranlardan özür dileyip,uzun bir açıklama metini yayınladı.Metinde kısaca daha akıcı bir oynanış hedeflediğimiz için bu ertelemeyi yaptıklarını söylediler,lansman 28 Eylüle ertelendi.

Oyun kapalı beta sürecinde oyunculardan aldığı geri dönüşler konusunda başarılıydı,oyuncuların eğlenceli bir tecrübe olduğunu belirttikleri oyunun son hali oldukça merak ediliyor.

Oyun dünyasında onca para harcamalarına rağmen bir türlü hedeflerini gerçekleştiremeyen Amazon,hatalarına rağmen New World u sevdirebildi.İçinde bulunduğu kategoride pek çok rakibi bulunan yapım,en pürüzsüz hali ile oyun severlerin karşısına çıkmayı hedefliyor.Bakalım studyo oyun dünyasındaki kötü namını üstünden atabilecek mi?

Sizler Amazon‘un yeni oyunu New World u deneyimlediniz mi?Oyun ile alakalı görüşlerinizi bizler ile paylaşmayı unutmayın.

(Visited 67 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>