in , , ,

AMD, Ryzen İşlemcilerde Assassin’s Creed Valhalla Sürprizi!

Ryzen İşlemci alanlar yaşadı!

Son olarak Ryzen XT işlemci serisini tanıtan AMD, bir taraftan yıl sonuna doğru tanıtmayı hedeflediği 4. nesil işlemciler ile ilgileniyor. XT işlemcilerini İntel’in 10. Nesil işlemcilerine rakip olarak sunan AMD, yeni bir kampanya ile kullanıcıların karşısına çıkacak gibi görünüyor.

AMD, Ryzen alanlara Assassin's Creed Valhalla Hediye Edecek!

Sızdırılan bir görselde, AMD belirli Ryzen işlemcileri alanlara Assassin’s Creed Valhalla oyununu promosyon olarak hediye edecek.

Bir süre öncesinde tanıtılan AMD Ryzen 3000 XT işlemciler, bir önceki Ryzen 3000 işlemcilerine göre daha yüksek saat hızları sunduğu AMD tarafından doğrulanmıştı. İntel’in 10 Nesil Comet Lake masaüstü işlemcileri markanın elini güçlendirirken, AMD pazardaki düşününü minimuma çekmek üzere XT işlemcileri piyasaya sürmüştü. Aynı zamanda Ryzen 3000 serisinin fiyatlarında indirimler yapılması bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fornite Sezon 4 İkinci Hafta Mücadeleleri Sızdırıldı

Zaman zaman donanım üreticilerinin oyun firmaları ile iş birliği içerisine girdiğine şahit oluyoruz. Bu işbirliği donanım üreticisi için daha fazla ürünlerin satış grafiği arttırmak, oyun stüdyosu içinde oyunu daha fazla reklamasyon haline getirmek. Videocardz’ın sızdırdığı görsele göre, AMD Ryzen 7 ve Ryzen 9 serisi işlemciler için Assassin’s Creed Valhalla oyununu ücretsiz bir şekilde vermesi planlanıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2021 Yılında Yüz Yüze Fortnite Etkinliği Düzenlenmeyecek!

AMD ve Ubisoft hatırlayacağınız üzere, Assassin’s Creed Origins ve Assassin’s Creed Odyssey oyunlarında ortak çalışmış, açılış ekranlarında  AMD’yi destekliyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 10.13 Yama Notları Özeti | Yeni Raporlama Sistemi

NASA, Covid-19'a karşı tedbirli olmak üzere kolye geliştirdi.

NASA, Covid-19’a karşı tedbirli olmak üzere kolye geliştirdi.