in

ASUS, Gaming Cafe’ler için yüksek performans ve uzun ömürlü donanım çözümleri sunuyor!

EX-B365M-V5, EX-B365M-V, EX-H310M-V3 R2.0 ve EX-A320M-GAMING modelleri, gaming kafeler için mükemmel bir donanım altyapısı oluşturuyor.

ASUS, yüksek performans ve uzun ömürlü sistemler isteyen Gaming Cafe’ler için uygun donanım çözümleri sunmaya devam ediyor.

ASUS’un gaming kafeler, özel sipariş üzerine üretilen oyun sistemleri isteyen ve kaliteye öncelik veren işletmeler için en iyisi tercih ediliyor.

Expedition Serisi anakartları, disksiz sistem kullanımı, en iyi oyunlar, 100’den fazla çevre birimi, 1000’den fazla işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve daha fazlası için yeniden başlatma ve uyumluluk testlerinden geçerek ASUS iCafe LAB sertifikasına sahip olmasıyla göze çarpıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  TESFED Ankara ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası' başlıyor!

7 gün 24 saat çalışmak için özel olarak tasarlanan uzun ömürlü anakartlar, kafeler tarafından sıklıkla tercih edilen Windows 7 işletim sistemlerini de destekliyor.

Raid Desteği

Intel’in en son duyurulan yongaseti olan B365’e sahip olan EX-B365-V ve EX-B365-V5 modelleri,  RAID desteği ile sunuluyor.

Bu sayede RAID kurulumuyla birlikte ekstra güvenlik ve daha yüksek hızla birlikte çalışmaya imkân tanıyor. SafeSlot ve SafeSlot+ tasarımıyla zorlanmalara karşı daha dayanıklı PCI Express slotu sunan anakartlar, ön panel için USB 3.1 Gen 1 desteğiyle birlikte geliyor. EX-H310M-V3 R2.0 modeli ise Intel işlemciler için daha uygun fiyatlı anakart isteyen kafe sahipleri için mükemmel bir alternatif sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Crysis Remastered Tanıtımı Ertelendi!

AMD tarafında ise A320 chipsete EX-A320M-GAMING ön plana çıkıyor. RGB ışıklandırmaya ve VRM’ler üzerinde pasif soğutmaya sahip anakart, uzun süren oyun seansları için uygun bir altyapı sağlıyor. Üzerindeki AIO girişi ile sıvı soğutma montajına imkân tanıyan EX-A320M-GAMING, AMD’nin yeni çıkan 3. Nesil işlemcilerine de tam destek veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/fujifilm-instax-…zicisini-duyurdu/

Fujifilm Instax Mobil Yazıcısını Duyurdu!

Geçmiş Tarih: 51. Bölge’nin Gizemi!