in ,

Gamedec’in Yapımcısı Türkçe Dil Desteğine Göz Kırptı!

Gamedec oyuncuların desteğine bağlı olarak, türkçe gelebilir.

Bu yılın beklenen RPG oyunlarından birisi olan Gamedec, türkçe dil desteği ile ilgili yapımcı tarafından açıklama geldi.

 https://oagtr.com/gamedecin-yapimc…egine-goz-kirpti/ ‎

RPG dünyasında yeni bir soluk getireceği düşünülen, Gamedec oyununun yapımcısı geçtiğimiz günlerde Steam’de oyunculara Türkçe dil desteğiyle ilgili açıklama yaptı.

https://oagtr.com/gamedecin-yapimc…egine-goz-kirpti/

Geliştirici’nin mesaj şu şekilde; ‘İlginiz ve projeyi destekleme isteğiniz için teşekkür ederiz. Gamedec’i Türkçe’ye çevirme seçeneğini dışlamıyoruz, ancak karar Steam’deki ilgi artışına (istek listesi) bağlı. Bunu yapmak için hala birkaç ayımız var. Şu anda, içeriğin sürekli güncellenmesi nedeniyle hiçbir yerelleştirme çalışması yapılmamaktadır. Ayrıca, destekçilerin görüşlerinden ve oyunu oynama şansına sahip olacak basın ve yayıncılardan görüş toplanana kadar hiçbir yerelleştirme düzenlemesi veya eylemi yapılmayacaktır.’

Aynı zamanda Oyunun stüdyosu tarafından Youtube kanalında Türkçe Altyazı destekli video yayınlayarak, türkçe dil desteği konusunda ne kadar kararlı oldukları görünüyor.

Kısaca eğer Oyuna Türkçe Dil Desteğinin oyuna kazandırılması için kullanıcılar istek listesine oyunu eklemeleri büyük önem taşıyor.  Daha öncesinde hatırlarsanız, Kickstarter’de bağış toplayan oyun, daha sonrasında  Steam’e kazandırılmıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Kahraman Qhira, Heroes of the Storm'da Yerini Aldı!

Türk Oyuncuları, Türkçe Dil Desteği kazandırılması için gerekli desteği verecek mi ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/samsung-galaxy-m…kleri-belli-oldu/

Samsung Galaxy M51’in Özellikleri Belli Oldu!

Call of Duty 2020’nin İsmi, Logosu ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!