in

I-TECH 2019 ANKARA ÜNİVERSİTESİNDE BAŞLIYOR.

I-TECH 2019 Etkinlik programı belli oldu.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH Ankara 2019 Cuma günü Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde başlıyor. 14-15-16 Haziran günleri yapılacak olan etkinlik  toplamda 3 gün sürecek. Etkinliğin detayları belli oldu.

Özellikle oyun programında bulunan popüler oyunlarla dikkat çeken etkinlikte biletler hızla tükenmekte. Yaklaşık 3000 katılımcı beklenen organizasyonda, League of Legends, Counter Strike:Global Offensive, PUBG Mobile, ZULA, PES 2019 ve Hearthstone gibi oldukça ilgi gören oyunların turnuvaları düzenlenecek.

 

 

League of Legends oyununda Ankara’nın köklü Üniversite takımlarının mücadele edeceği açıklandı. Bu takımlar Başkent Üniversitesi (2 takım), Türk Hava Kurumu Üniversitesi, TED Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ankara Üniversitesi olarak belirlendi.

Counter Strike:Global Offensive şampiyonasında ise 4 üniversite takımı ve iki şehir takımı mücadele edecek. Turnuva için organize olan 2 şehir takımı Ankara’nın deneyimli oyuncularından oluşmakta. Üniversite takımları şu şekilde oluşmakta; Ankara Üniversitesi ( 2 takım ),  Hacettepe Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi. Kurulan diğer 2 şehir takımı ise OLDSCHOOL Espor Center CS:GO takımı ve UTK takımı oldu. Üniversite espor takımları ile şehir takımlarının ilk kez karşı karşıya geleceği etkinlikte sonuçlar merakla beklenmekte.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ANKA Üniversiteler Arası Espor Şampiyonası Başladı.

 

Organizasyon, League of Legends ve CS:GO turnuvalarının şampiyon takımlarına ödül olarak Education First,  30 Adet EF Online İngilizce Eğitim Paketi hediye edecek. Aynı zamanda turnuvanın MVP’lerine ise 1 adet oyuncu tableti hediye olarak verilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gamedec'in Yapımcısı Türkçe Dil Desteğine Göz Kırptı!

Yapılacak olan turnuvalar sonucunda şampiyon takımlara ve oyunculara Türkiye Elektronik Sporlar Federasyonu tarafından kupaları ve madalyaları pazar günü yapılacak olan ödül töreniyle birlikte, Ankara TESFED il temsilcisi Yunus ARGAN tarafından törenle teslim edilecek.

 

Cosplay yarışması için oldukça iddialı cosplayerlar yarışmaya katılıp etkinliğe renk katacaklar. Cosplay yarışmasında dağıtılacak olan ödüller birinciye 3000TL ikinciye 2000TL ve üçüncüye 1000TL olarak belirlenmiş durumda.

Cosplay yarışması jürisi için tecrübeli isimler Beste ÖKTEM, Eda KARADOĞAN ve Enhar GÜREŞÇİ yarışmaya katılacak cosplayerlara puan verecekler.

Etkinlikte, Only A Gamer ekibi olarak “Çok Bilen Gamer” yarışmamızda oyunculara MSI’dan ekipmanlar ve sürpriz hediyeler dağıtacağız. Etkinlikte görüşmek üzere.

Ubisoft, Abonelik Hizmetini Eylül ayında başlatıyor!

Ubisoft’un Abonelik Hizmetiyle İlgili Beklenen Açıklama Geldi!

LoL 9.12 Yama Notları Özeti | Mordekaiser Rework!