in

Star Wars Rise of Skywalker Fragmanı Yayınlandı!

“Yolculuğun sona eriyor.”

Star Wars serisinin 20 Aralık 2019 tarihinde çıkacak olan son filmi “Rise of Skywalker”ın fragmanı yayınlandı. İlk olarak geçtiğimiz haftasonu Disney’in D23 konferansında gösterilen fragman artık internette de bulunabiliyor. Fragman, serinin önceki filmlerindeki bütün ana karakterleri, mutlu ve üzgün anıları, zaferleri, yenilgileri, ayrılıkları, tekrar bir araya gelmeleri, ölümü ve yaşamı gösteriyor. Aslına bakarsanız Jedi ve Sith tarafları arasında geçen uzun soluklu savaşı özet geçiyor da diyebiliriz.

Teknolojinin gelişmesi ve her yeni gün yeni çekim tekniklerinin geliştirildiği Disney stüdyolarından yine bol aksiyonlu ve görsel şölen tadında bir Star Wars filmi bizleri bekliyor gibi görünüyor. Her ne kadar Star Wars serisinin Disney çatısı altına girmesine birçok eski Star Wars hayranı karşı çıksa da; Force Awakens ve The Last Jedi oldukça iyi başarılara imza atmıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Efsane Geliyor: DuckTales Yeni Fragman Yayınladı!

Her Star Wars filminde olduğu gibi son üçlemenin son filminde de muhtemelen bir plot twist ile karşılaşacağız. Bu kanıya da fragmanın son sahnesinde Rey’in kırmızı kristalli bir ışın kılıcı tutmasından anlıyoruz; bilmeyenler için kırmızı kristalli ışın kılıçlarını sadece Sith’ler kullanır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İzmir İçin Üzücü Haber : Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali İptal Edildi.

Ben her zamanki gibi “hype” bir şekilde Star Wars’un yeni filmini bekliyorum, birçok eski hayran heyecanlanmayı ve hatta izlemeyi bırakmış olsa da. Peki ya siz okuyucular bu konuda ne düşünüyor? Sizce “Rise of Skywalker” serinin eski filmleri gibi başarılı olacak mı? Yorumlarda belirtin! Ayrıca serinin yeni filmi Rise of Skywalker’ın fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://oagtr.com/anasayfa/world-of-warcraf…-classic-oynuyor/

World of Warcraft’ın Yapımcıları WoW Classic Oynuyor!

Monster Notebook Yeni Sezondaki Hedeflerini Paylaştı!