in , , , ,

CS:GO’nun Yeni Arayüzü Göz Kamaştırıyor!

CS:GO için 468 MB büyüklüğünde bir beta güncellemesi yayınlandı. Bu beta güncellemesi ile birlikte arayüz tamamen değişmiş oldu.

Bu güncelleme ile oyunun logosu, başlangıç jeneriği, profil kısmı ve tasarımla alakalı aklınıza gelebilecek her şey baştan aşağı değişti!

Azalan oyuncu sayısını tekrardan arttırmak isteyen Valve, PanoramaUI adını verdiği yeni arayüzünü oyuna ekledi. Tıpkı Dota 2’de olduğu gibi CS:GO’da da büyük değişiklik getiren bu arayüz güncellemesi çoğu kesim tarafından beğeniyle karşılandı.

Daha modern bir arayüzle beraber bizleri karşılayan CS:GO’da artık daha animasyonlu, daha canlı ve kullanışlı bir arayüz göreceğiz. Sağ tarafta oyunu oynayan, çevrimiçi olan arkadaşlarımızı daha kolay görebilecek; profilimize, ayarlarımıza daha kısa yoldan erişebileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO Remastered Çıkıyor

Henüz beta aşamasında olduğu için, arayüz kısmında ufak eksiklikler ve bazı karmaşık yerler mevcut. İlerleyen günlerde Valve, oyunculardan topladığı geri bildirimlerle PanoramaUI’ı son haline getirecek ve yeni arayüzü resmi sunucuya da getirecek. Yeni arayüzün resmi sunucuya geleceği net bir tarih mevcut değil.

Beta sürümündeki arayüzde henüz çevrimiçi maç aratmak mümkün değil. Sadece botlarla birlikte oynayarak yeni arayüzü test edebiliyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mobil Platform İçin Bir WWE Oyunu Geliyor!

Eğer CS:GO’yu yeni arayüzüyle oynamak isterseniz yapmanız gerekenler şunlar:

  • Kütüphaneden CS:GO’ya sağ tıklayıp “Özellikler” kısmına gelin.
  • Üst taraftaki kutucuklardan “Betalar”ı seçin.
  • “Girmek istediğiniz betayı seçin.” kısmından “Panaroma” betasını seçin.

OYUNUN BETA SÜRÜMÜNDE OLDUĞUNUZDAN DOLAYI ÇEVRİMİÇİ MAÇLARA GİREMEZSİNİZ. BETA SÜRÜMÜ SADECE BOTLARLA YAPILACAK MAÇLARA AÇIK!

Hepsi bu kadardı. 468 MB’lık dosya indikten sonra CS:GO’yu yeni arayüzüyle herkesten önce deneyebilirsiniz. İyi oyunlar!

2 Yorum

Bir Cevap Yaz
  1. Tüm bunları yapana kadar şu hileleri banlasalar (mümkünse boosterları da) katbekat iyi olurdu….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BEYOND GOOD AND EVIL 2’DEN YENİ VİDEO!

Rage 2’nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!