in ,

Dota 2 | YENİ KAHRAMAN: MARS | Türkçe Detaylar!

YAKINCI        TAŞIYICI          BAŞLATICI        ENGELLEYİCİ       DAYANIKLI

 

HİKAYE

Mars, cennetin ilk oğlu, sonsuz bir savaş için çok zaman harcadı ve kendi yaşlı adına düzenlenmiş sayısız sefer gördü. İntikam ve fetih savaşları… haklı veyahut haksız ancak her zaman acımasız. Babası gibi Mars da en basit iç güdülerini şımarttı- eğilimleri Zeus’tan çok daha canavarcaydı. Ama Mars için artık savaşların onun arzularını tatmin etmediği gün de geldi. Çözüm ise kaderin geldiği gibi kolayca geldi: daha büyük davalar için savaşmalı, barbarlığa daha fazla özendirmeli ve armasının göründüğü yerde acı belirmeliydi. Şimdi, savaşın tanrısı, eski çağın tapınağını yıkıp akrabalarının küllerinden yeni bir imparatorluk inşa edecek ve vesayetini alacak.

YETENEKLER

SPEAR OF MARS: Mars efsanevi mızrağını ileriye doğru fırlatır. Mızrağın vurduğu her hedef hasar alır. Vurulan ilk hedef geriye doğru itilir ve mızrağa saplanır. Eğer mızrağa saplanan hedef bir ağaca, yapıya veya kayalığa çarparsa rakip sersemler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2'nin Yeni Gözdesi: GRIMSTROKE!

 

 

GOD’S REBUKE: Mars kalkanıyla önündeki rakiplerini tarumar eder. Rakiplerini bu vuruş anında geri iter ve hasarınıza bağlı olarak kritik vuruş yapar. Gerçek vuruş ile doldurulmuş bu saldırı, rakibe vurduğunuzda ekstra temel hasar verir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 10.16 Yama Notları Özeti | Yeni Şampiyon: Yone!

 

 

BULLWARK: Mars önden veya yandan aldığı hasarların bir kısmını engellemek için kalkanını kullanır.

 

 

 

ARENA OF BLOOD: Mars etrafı ölümsüz Ash Legion askerleriyle donatılmış, rakibin hareketini ve dışardan saldırıları engelleyen bir arena oluşturur. Bu arenanın içinde kalan rakiplere ölümsüz askerler saldırır, hasar verir ve geriye iter.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Up Hero İncelemesi

Sundered İncelemesi