in

FIFA 18 Yeni Güncelleme Analizi

Selamlar Only A Gamer takipçileri. Bugün, geçtiğimiz günlerde piyasa sürülmüş efsane futbol simülasyonu, FIFA serisinin en güncel oyunu FIFA 18‘e gelen büyük bir güncelleme haberi ile karşınızdayız.

Futbol oyunlarında hakimiyeti sürekli elinde tutan FIFA serisi, son oyunuyla oyuncuların büyük ilgisini çekmeyi başardı. Electronic Arts’ın büyük emek gösterek ürettiği FIFA 18‘e ilk büyük güncelleme sonunda geldi. EA oyunculara en iyi deneyimi vermek adına güzel bir güncelleme ile karşımızda. Peki güncellemede neler mi geldi? Haydi gelin hep birlikte bakalım.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Star Wars Oyunu - Jedi: The Fallen Order

KOLAY GOL ATMAK YOK!
Gelen güncelemede en çok dikkat çeken özellik bu oldu. Kaleciler tepki ve dinamik bakımından geliştirilmiş ve şut hassasiyeti düşürülmüş. Bu sayede artık kolay kolay gol atamayacağız. Güncelleme notlarını genel olarak yazacak olursak ise şöyle:

-Kalecilerin tepki süreleri iyileştirildi.
-Maç içi durumlara göre şut hassasiyeti geliştirildi.
-Grafiklerde ufak geliştirmeler yapıldı.
-Amatör ve yarı pro seviyelerinin zorlukları düşürüldü.
-Tek oyunculu FUT modunda kaleciye geçiş özelliği eklendi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield 1 Kış Güncelemesi

Gayet güzel bir güncelleme bizleri karşıladı. Umarız çok daha faydalı güncellemeler ile FIFA 18’i oynamaya devam ederiz. Daha fazla güncelleme analizi, haber ve inceleme için Only A Gamer‘ı takip etmeyi unutmayın, sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Playstation 4 İçin Korsan Oyun Artık Mümkün

Samurai RPG Oyunu Nioh PC’ye Geliyor!