in , , ,

GTA 5’e Dönüşüm Yarışları ”The Crew 2 Modu” Geliyor!

Rockstar Games, oldukça sevilen ve yıllardır oynanan GTA-Online’ı içeriklere boğmaktan vazgeçmiyor ve modun devamlılığını garantiliyor. Geçtiğimiz sefer PUBG sayesinde popülerleşen Battle Royale modu GTA 5‘e ”Motor Wars” adı altında eklenmişti. Bu sefer de, henüz çıkmayan The Crew 2‘nin dönüşüm yarışlarını GTA-Online‘da Stunt Race olarak görmemiz mümkün olacak.

Ubisoft bu yıl The Crew 2‘de farklı bir tema üzerinden giderek; hava, kara ve deniz olmak üzere alanına göre yarışlarda veya açık dünya modunda istenildiği zaman araçların dönüşümlü olarak kullanıldığı bir yarış oyunu çıkaracak. Bu mod da, yaratıcı bir fikir olmasıyla beraber oldukça beğenilmişti. Ama oyun daha çıkmadan GTA 5 sahipleri bunun tadını çıkaracak gibi duruyor, haliyle oynayan kişinin de The Crew 2 için heyecanlanacak pek bir durumu kalmaz.

Bunun dışında oyuna 2 yeni Adversary modu da geliyor.

  • Dogfight: İsmi her ne kadar öyle olsa da köpek savaşları değil arkadaşlar. Çok daha aksiyonlu, Hava Savaşları! Sizi bir savaş pilotu konumuna getiren mod, Smugglers Run DLC’sinin tadını doruk noktasına çıkaracak gibi duruyor.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 9.10 Yama Notları Özeti

  • Condemned: Bu modda herkes teke tek. Oyun başlarken bir oyuncu belirli bir süre kısıtlamasıyla ölmek üzere işaretleniyor, ölmemesi için de diğer oyuncuları vurması gerekiyor vuramaz ise süre bittiğinde kendisi ölüyor ve işaret başkasına geçiyor. Bu şekilde elemeli olarak devam ediyor oyunun sonunda tek başına kalan kişi kazanıyor.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz DLC: 16TL'lik Friday the 13th: Killer Puzzle - SUPER SLASHER SKIN PACK Ücretsiz Oldu!

Ayrıca oyuna gelecek olan 2 yeni araç da var, yeni bir savaş helikopteri ve Batmobil‘e oldukça benzeyen yeni bir araba Vigilante. Vigilante GTA 5’in hikaye modunda zaten bulunuyordu bu güncellemeyle online’a da gelmiş oldu.

Bunların hepsi 17 Ekim‘de GTA-Online’a gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 10 Ekim 2017 Güncellemesi | Yeni Dust 2 Yolda!

Dota 2 | 12 Ekim 2017 Güncelleme Notları