in ,

League Of Legends 7.16 Yama Notları ”Cümbür Cemaat Geliyorlar!”

League Of Legends’in bu seferki yama notlarında dengelemeler ya da hata düzeltmelerinin yanı sıra bizi heyecanlandıracak birtakım olaylar gelişiyor. Ama önce geleneği bozmadan dengelemelerden bahsederek yazımıza başlayalım. Devamı size sürpriz olsun.

Dengelemeler

Nerf: 

Caitlyn, Moakai, Corki, Galio, Leblanc, Orianna, Syndra, Taliyah

Buff:

Fiora, Sion, Vi, Cassiopeia, Fizz

Dengelemelerin yanı sıra bazı şampiyonlar totemlere otomatik atış yaptığında yeteneğine bağlı olarak yük biriktirebiliyordu. Artık bu özellik totemlerin ”Totemler insan değil!” isyanlarının artması sonucu devre dışı bırakıldı. Etkilenen şanssız şampiyonlarımız ise şunlar: Riven, Aatrox, Jax, Jayce

Vadiye yeni adım atmış olan Kayn şampiyonumuzun da pasif, Q ve R yeteneklerinde hata düzeltmeleri yapıldı.

Eşyalar:

Eski Para ve Efsun: Yanardöver eşyalarında birtakım zayıflatmalar yapıldı.

Dengelemeler, zayıflatmalar ve hata gidermelerinden bahsettiğimize göre yeni etkinliğimizden bahsedebiliriz. Arcade kostümlerine ek olarak ”Jeton Düşmanı” kostümleri çıkmış bulunmakta. Sadece bu kadar da değil. Kostümlere özel olarak vadimiz arcade konseptine kavuştu ve vadi teması 8bit olarak değiştirildi. Temayı merak edenleri şöyle alabiliriz efendim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG'nin Yeni Haritasını Denemek İçin Kodlarınızı Alın!

Kostümlerimiz ise şu şekilde;

Jeton Düşmanı Ziggs:

Jeton Düşmanı Malzahar:

Jeton Düşmanı Brand:

 

Arcade konseptine son bir ek olarak oyuna yeni görevler eklendi. Hatırlatma yapalım görevlerin aktif olabilmesi için arcade temasına özel gelmiş olan sembolü kuşanmalısınız.

Arcade temasından fazlaca bahsettik. Bu defaki yama notlarımızın sürpriz kısmı şimdi başlıyor. Hatırlarsanız Pentakill kostümlerimiz vardı. Onlara ek olarak bir tane daha kostümüz var artık;

Pentakill Kayle

Pentakill serisine gelen yeni kostüm sayesinde diğer Pentakill kostümlerimizde de doku güncellemeleri yapıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 9.13 Yama Notları Özeti | Karşınızda Taktik Savaşları!

Son kostüm haberimiz bizi de şaşırtıyor. Hecarim’e gelen İlk Süvari kostümü sadece hextech zanaatkarlığıyla elde edilebilecek bir kostüm olacak!

7.16 yamamızın sonuna gelmişken önümüzde çok kapsamlı bir modun bizi beklediğini söylemeden geçmeyelim. Bildiğiniz üzere önce ”Ay Savaşçısı” adıyla çıkıp hayranlarının çıldırmasına sebep olan Lux kostümüne ”Yıldız Savaşçıları” adı altında birtakım kostümler daha gelmişti. Bu kostüm takımı ilerlediğimiz günlerde gelecek yeni Yıldız Savaşçıları kostümleriyle oyun moduna dönüşecek. Bu konuda gelen her yeni bilgiyi paylaşarak merak gidermeye çalışacağız. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere!


Ayrıca sitemizdeki bildirim sistemimizi yeniledik. Gündemdeki önemli oyun, teknoloji ve eSpor haberlerini, son dakika gelişmelerini anında öğrenmek için sol alt köşedeki butona tıklayıp bildirimleri açmanız yeterli. İyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2’ye 2 Yeni Kahraman: Zorro Armadillo ve Slyph

Playstation 4 ve XBOX ONE’ı Bir Konsolda Topladılar!