in ,

League of Legends 8.7 Yama Notları

Güncellenen Irelia sayesinde 8.7 yamasının yolunu gözler olmuştuk. Irelia 8.7 yamasını şenlendirerek vadiye çıkışını gerçekleştirdi.

8.7 yamasını bizim için önemli kılan Irelia’yı tanıttığımıza göre dengelemelerin nasıl olduğuna bakabiliriz. Ayrıca yazının devamında sizi şaşırtacak birkaç bilgimiz daha var.

Güçlenenler

Zayıflayanlar

8.7 yamasını diğerlerinden ayıran bir değişiklik de minyonların güçlenmesi oldu. Bildiğiniz gibi minyonlar özellikle oyunun ileriki safhalarında oldukça kolay temizlenebiliyordu. Riot minyonları daha tehditkar yapmak adına onları birazcık güçlendirmeye karar verdi. Minyon dalgaları artık daha zor temizleniyor. Değişiklik sizi korkutmasın çünkü minyon katledince kazandığımız altın arttırıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Şampiyon Güncellemesi: Urgot!

Ayrıca iki önemli rün değiştirildi. Değişikliğe göre;

Mana Akışı Rünü

Rakip şampiyonlara yetenek isabet ettirmek 10 defaya kadar ilave azami mana sağlar. Azami yüke ulaşıldığında, Mana Akışı Yüzüğü her 5 saniyede bir mana yeniler.

Pratik Zekâ

Rakipleri alt etmek azami mananın %20’sini yeniler ve ultinin bekleme süresinin %10’unu iade eder.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Finalin Adı Belli Oldu

Son olaraksa ganimet sistemine eklenen yeni sandığımızı tanıtalım efendim. Bu sandık içinde kesin olarak kozmetik öge barındırıyor. Tek kötü tarafı da deneyim ve takdirle kazanamayacak olmamız. Mağazadan alınabilen bu sandık ile kesin olarak kozmetik ögeler açabileceğiz.

 

 

 

 

Vadiye eklenen iki yeni kostümle vedamızı edelim. Bir sonraki yama notlarında görüşmek üzere!

Çöl Baronu Rumble

Gök Mızrağı Wukong

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rad Rodgers İncelemesi

Resmi NBA 2K Espor Ligi Başlıyor!