in , ,

League of Legends Sezon Öncesi Yenilikleri!

League of Legends’ın bu defaki değişikliği hepimizi şaşırtırken ufaktan da heyecanlandırdı. Oyunun ara yüzündeki çoğu şey artık tamamen değişiyor. Bunların başında seviye sınırı ve Ip sisteminin değişimi bulunuyor.

SEVİYE SINIRI

Bildiğiniz üzere oyunda toplamda 30. seviyeye kadar gelinebiliyordu. 30. seviyeden itibaren dereceli sisteme yelken açılabiliyordu. Bu güncellemenin en büyük değişimi de işte seviye sınırında çünkü artık 100. seviyeye kadar çıkabileceğiz.

Ayrıca 100. seviyeye ulaşma yolunda bizi bir çok sürpriz bekliyor:

  • Artık her seviye atladığımızda kilidi açık sandık düşürebileceğiz. Bu sandıkların içinden seviyemize özel içerikler çıkacak. 1-30 seviye arası genel olarak mavi öz ve şampiyon kazandırırken 30-100 seviye arasında ise seviyemize özel kalıcı emojiler kazanacağız.

IP SİSTEMİ

Ip sistemi bundan böyle yerini mavi öze bırakacak. Oyun sonlarında Ip yerine mavi öz kazanacağız. Kısaca Ip ile yapılabilen her şey artık mavi özle yapılır olacak. Aslında bu değişim gayet yerinde çünkü belli bir yerden sonra oyuncuların Ip’ye ihtiyacı pek kalmıyor. Bu arada belirtmeden geçmeyelim hesabınızda ne kadar Ip varsa otomatik olarak mavi öze dönüşecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Şampiyon Güncellemesi: Urgot!

Mavi öz demişken ganimet sisteminde de küçük çaplı değişimlerimiz var. Mavi öz artık daha geniş çaplı kullanılacağından ganimet sisteminde şampiyon ayrıştırmasından gelecek mavi öz miktarı azalacak. Bunun yerine sandıklara ”kötü şans koruması” yapılarak sandıklardan daha değerli şeyler elde edebileceğiz. Buradan itibaren ganimette herkes şanslı olacak diyebiliriz.

RÜNLER

Rünler Mavi Öz yardımıyla alınabilir olacak ve;

  • Her normal 3. aşama damga, mühür ve nişan başına 100 mavi öz,
  • Her 3. aşama cevher ise 300 mavi öz

ile alınabilir olacak. Bu değişiklikler Ip-Mavi öz birleşmesinden sonra olacak. Yine belirtmeden geçmeyelim şu anki rün fiyatları oldukça düşürüldü kaçırmayın efendim. Eskiden Ip ile aldığımız rünler ve sayfaları için ise yeniliklerden sonra mavi öz iadesi yapılacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Epic Store'da 3 Farklı Oyun Ücretsiz Oldu!

Yenilikten sonra (Ip-mavi öz değişimi) RP ile alınan her 4 rün sayfası için bizde olan bir şampiyonun destansı kostümü bize hediye edilecek. Mesela 11 rün sayfası aldıysanız 3 tane destansı kostüm kazanabileceksiniz.

Son olarak değişime kadar Ip biriktirmeye bakın çünkü Ip yığınları üzerinde ejderha gibi yatanlarımız için URFwick gibi kalıcı ve nadir bir kostüm mavi özle satın alınabilecek (150000 mavi öz). Ayrıca kısa bir süre açılacak mavi öz mağazasından istediğimiz gibi renk paleti, totem görünümü ve simge açabileceğiz.

 

Yeniliklerimiz için gelen haberler bu kadar. Gelişmeler geldikçe bilgilendirmeye devam edeceğiz. Vadide sağlam kalın, iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

O Sen Olsan Bari

CS:GO’da Rütbe Atlamak İçin Yapmanız Gereken 10 Şey