in ,

League of Legends Yeni Sezon Başlıyor!

 

Bir önceki yama notlarında da duyurduğumuz gibi League of Legends oyuncularının heyecanla beklediği yeni sezon 16 Ocak’ta başlıyor. Tüm League of Legends tutkunlarını birbirinden eğlenceli görevler, ödüller ve sürprizlerle buluşturacak olan yeni sezonda, mücadeleye önem veren LoL oyuncularına, ustalıklarını kanıtlayabilecekleri pek çok yeni fırsat da sunulacak.

2018 sezonunun resmi olarak başlamasıyla birlikte Dereceli Sıralar ve Takdir Seviyeleri sıfırlandı. Bu sezon sıraların sıfırlanmasının yanı sıra yeni gelmiş olan takdir seviyelerinin de sıfırlanması ilk başta şaşırtsa da Riot’un bizler için büyük sürpriz planları olduğunu anlamak pek de güç değil. Artık takdir seviyelerimizde ilerleme kaydettiğimizde daha fazla sürpriz içerik bizi bekliyor olacak. Aynı durum, sihirdar seviyeleri için de geçerli. Belirli bir seviyeden sonra ihtişamlığı sembolen daha değerli sürprizlerle karşılaşıyor olacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 9.22 Yama Notları Özeti | Sezon Öncesi Döneme Doğru

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  6. Sezon Competitive (Rekabetçi) Oyun Değişiklikleri

Bütün bunlara ek olarak 7. sezonda bizlerle buluşan görev sistemi 8. sezonda daha da çeşitlenerek karşımıza çıkacak. Sezon boyunca kurgulanacak yaratıcı ve eğlenceli görevleri başarıyla tamamlayan oyuncular, kendilerini ifade edebilecekleri özel simgelerden sürprizlerle dolu kapsüllere kadar pek çok ödüle kavuşacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Red Solstice Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

Acer’dan Dünyanın En İnce Laptopu