in ,

LoL 10.21 Yama Notları Özeti | Dünya Şampiyonası Dengelemeleri

Yeni Şampiyon Seraphine Detayları Sızdırıldı

Hem şampiyona hem de dereceli sezon finaline etki edecek ufak bir yama ile hepinize tekrardan merhaba. 10.21 yamasında oldukça küçük dengelemeler yer alıyor. Ayrıca Dünya Şampiyonası bir yana, yaklaşmakta olan Cadılar Bayramı etkinlikleri için de birtakım yenilikler bizleri bekliyor. Son olarak uzun zamandır takipte olduğumuz Seraphine ile ilgili detaylar da ortaya çıkmış durumda. Onları yazımızın sonuna sakladık. İsterseniz 10.21 yamasının özetine şöyle bir göz gezdirelim.

Yamada Öne Çıkanlar

Oldukça hızlı bir şekilde çıkışını yapan yeni şampiyon Samira, daha ilk yamasında zayıflayanlar listesine girmeyi başarıyor. Bu yamanın kostümleri de 14 Ekim 2020 tarihinde mağazadaki yerlerini alacak.

2020 Dünya Şampiyonası Clash Etkinliği: 2. Tur

İlk tur geride kalırken Dünya Şampiyonası Clash Etkinliği 2. Tur resmi olarak başlamış durumda. 10. sezonun en büyük ödülleriyle dolu bu etkinlik için hala mücadele etme fırsatınız bulunuyor.

Giderilen Hatalar/Yaşam Kalitesi Değişiklikleri

 • LOL İSTEMCİSİ: Oyun bir önceki yamadan beri oynanmadıysa, oyun içi ayarlar menüsünün yüklenmemesine yol açan hata giderildi.
 • LOL İSTEMCİSİ: Artık tanıtımlarda hata ayıklama metinleri görünmüyor.
 • LOL İSTEMCİSİ: Hediye bildirimlerinin kabul edildikten veya yok sayıldıktan sonra bile görüntülenmesine yol açan hata giderildi.
 • LOL İSTEMCİSİ: Artık beklenen bildirimler veya mesajlar olduğunda LoL’ün görev çubuğu simgesi parlıyor.
 • LOL İSTEMCİSİ: Oyun dışındayken varsayılan kısayollara dönmek artık “Alanda Totem Var” sinyalinin tuş atamasını ayarlar menüsünden kaldırmıyor.
 • İfadelerin boyutlandırması tüm çözünürlüklerde daha tutarlı görünecek şekilde değiştirildi ve ifadeler artık can göstergesine bağlı olarak sabit bir konumda ortaya çıkıyor.
 • Oyun içi ayarlara ifadelerin boyutunu değiştirme seçeneği eklendi. Böylece oyuncular onların nasıl göründüklerini seçebilecek.
 • Can göstergelerine “gelecek can” eklemesi yapıldı. Böylece oyuncular artık Kefaret’in aktifi, ARAM can paketleri ve Vladimir’in R – Kan Vebası yeteneği gibi gecikmeli can yenileme kaynaklarından kazanacakları can miktarını görebilecek.
 • Bazı şampiyonlar ekranda belirdiğinde Mac oyuncularının tam ekran parlaklığının değişmesine yol açan hata giderildi.
 • Amumu’nun Pasif – Lanetli Dokunuş etkisini alan etkili hasar yönelik yeteneklerle uygulamamasına yol açan hata giderildi.
 • Nami’nin W – Med Cezir yeteneğinin ipucundaki YG oranı 1,5’ten 0,5 olacak şekilde düzeltildi.
 • Zihin Harekâtçısı Sona hareket ederken R – Kreşendo yeteneğini geliştirdiğinde artık doğru dönüşüm animasyonunu oynatıyor.
 • Zed’in Pasif – Yere Düşene Tekme yeteneğinden etkilenen hedeflerin altına Jarvan, Ekko ve Shaco’nun pasif göstergeleri gibi sarı bir halka eklendi.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2'nin Yeni Gözdesi: GRIMSTROKE!

Yakında Gelecek Kostümler

Hextech Kassadin

Uzay Serüveni Aatrox

Uzay Serüveni Karma

Uzay Serüveni Kha’Zix

Uzay Serüveni Sivir

Uzay Serüveni Twisted Fate

Balkabağı Prens Amumu

Cadı Elise

Minik Şeytan Fizz

Hextech Kassadin kostümü dışındaki Kostümlerin 1350 RP üzerinden satışa sunulacağını da belirtelim. Hextech Kassadin kostümü için cevher toplamanız gerekiyor efendim. 10 cevher karşılığında Hextech Kassadin kostümüne sahip olabiliyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends: Wild Rift'in Türkiye'ye Geleceği Tarih Açıklandı!

10.21 yamasının özetini de bu şekilde tamamlamış bulunuyoruz. Yazımızın sonuna gelmişken şu sıralar League of Legends evreninin bir hayli çalkalandığını duymuşsunuzdur. Detaylara önümüzdeki yama dönemlerinde gireceğiz ancak şimdiden Vadi semalarında yeni bir şampiyonun göründüğü haberini verelim. Ayrıca Yeni şampiyon Seraphine ile beraber bir ilk de gerçekleşecek. İlk defa yeni bir şampiyon, çıkışıyla beraber ebedi kostüm sahibi olacak. Anlaşılacağı üzere önümüzdeki günlerde bizi oldukça çarpıcı yenilikler bekliyor. Bir sonraki yamada görüşmek üzere, hoşça kalın! ^^

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty: Modern Warfare PC Boyutu

Call of Duty: Modern Warfare PC Boyutu Küçülüyor!

Age of Empires 3: Definitive Edition İncelemesi