in ,

LoL: 8.18 Yama Notları

Önümüzdeki dönemde gerçekleşecek Dünya Şampiyonası’na yönelik değişikliklerin ilk ayağı olacak League of Legends (LoL) 8.18 yaması beraberinde birçok yeni içeriği de getirmiş durumda. Dengelemelerin sığ olmasına pek aldanmayın zira bu yama oldukça kalabalık geliyor efendim. İsterseniz Dünya Şampiyonası’na hazırlık aşamasında yapılan değişikliklere ve yepyeni Uzay Serüvenine şöyle bir göz atalım.

Dengelemeler

Zayıflayanlar

Güçlenenler

Otomatik Çarp Seçimi

İlk olarak Merkez Baskını modunda karşımıza çıkan ormancıların otomatik olarak çarp alması özelliği normal sıralı seçimlere de getirilmiş durumda.

Mini Harita Simgeleri

4K BURADA! Mini harita simgeleri artık Sihirdar Vadisi, Sonsuz Uçurum ve Uğursuz Koruluk’ta mini harita boyutuna göre büyüyüp küçülüyor. 4K destekli monitörlere sahip oyuncular artık rahat nefes alabilecek.

Giderilen Hatalar

  • Nunu W – Büsbüyük Kartopu‘nu savaş sisinin dışına yuvarlarken bazı durumlarda rakipleri tarafından görülememesine sebep olan bir hata giderildi.
  • Hiçlik Getiren Illaoi, W – Sille Tokat yeteneğinin saldırı güçlendirmesi etkinken başarılı şekilde Işınlan kullandığında ortaya çıkan FPS sorunu giderildi.
  • Açgözlü Avcı’nın ipucu, artık canınız azami değerdeyken gerçekleştirilen iyileştirmeleri göstermiyor.
  • Tam ekran ayarı seçiliyken yükleme ekranını simge durumuna küçültmek, artık oyun yeniden büyütüldüğünde görsellerin kaybolmasıyla sonuçlanmıyor.
  • Omega Timi Veigar’ın W – Karanlık Madde yeteneğinin uyarı göstergesi artık renk körü oyuncular için çok daha belirgin.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 10.1 Yama Notları Özeti | Yeni Sezon Başlıyor!

“İşte o an!”

Yeni Oyun Modu Tanıtımı

Uzay Serüveni: Çıkarma

Yapay zekâya karşı birlikte mücadele ettiğimiz Uzay Serüveni: Çıkarma oyun modunda, mürettebat ve Ziggs’le birlikte uzaylı sürülerine karşı çetin bir savaşa çıkacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 7.06c Güncelleme Notları

Yakında Gelecek Kostüm ve Renkler

Kostümler Jinx, Malphite, Yasuo, Sona, Kayn ve Ziggs olmak üzere 6 şampiyona gelecek. Hikayenin kötü karakteri Kayn’ın kostümü ise efsanevi kostüm olarak karşımıza çıkacak. Dolayısıyla Kayn’ın kostümü 1820 RP üzerinden satışa çıkarılırken diğer etkinlik kostümleri ise 1350 RP ile satın alınabilir olacak.

Uzay Serüveni Kayn

Uzay Serüveni Jinx

Uzay Serüveni Malphite

Uzay Serüveni Yasuo

Uzay Serüveni Sona

Uzay Serüveni Ziggs

Yama notları yazımızın sonuna gelmişken Uzay Serüveni etkinliği ile alakalı bir hatırlatma yapalım. Uzay Serüveni oyun modu ve kostümlerin yanı sıra birbirinden farklı görevler de bizleri bekliyor olacak. Vadi’de iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TBF 2018 Şampiyonu: Bahçeşehir SuperMassive!

Bir Oyun Yapımcısının Gözünden: Gamex 2018