in , ,

LoL 8.20 Yama Notları Özeti | Sadece Zayıflatmalardan Oluşan Güncelleme

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yamayla beraber League of Legends evreninde 2018 Dünya Şampiyonası turnuvaları büyük bir heyecanla başlamıştı. Turnuva öncesi yayınlanan yamada ise küçük ama etkili dengelemeler yapılarak turnuva için gerekli hazırlıklar tamamlanmıştı. 2018 Dünya Şampiyonası etkinliği hızla sürerken 8.20 yaması da gelip çattı efendim. Bu yama diğerlerinin aksine sadece zayıflatmalardan oluşsa da meta düzenine etkiyen pek bir tarafı yok. Zayıflatmaların yanısıra yeni görünümüyle Vadi’de boy gösteren bir şampiyonumuz daha var. Şampiyon güncellemesiyle yepyeni efektlere kavuşan Ezreal artık kendinden daha emin bir şekilde rakiplerini kovalıyor. İsterseniz 8.20 yamasının detaylarına bir göz atalım.

Dengelemeler

Zayıflayanlar

Rünler

Kara Hasat

  • Sağladığı ek hasar 1-18. seviyelerde 40-80  1-18. seviyelerde 20-60 olacak şekilde azaltıldı.

Ezreal Güncellemesi

Şampiyon güncellemesinin tam olarak oynayışa etki etmediğini belirtelim. Çoğunlukla görsel anlamda değişen Ezreal, oyunun güncellenen havasına ayak uydurabilecek şekilde yeni modellerine kavuşmuş durumda. Yetenek kitine bakacak olursak oynayışa etki eden pek bir değişiklik yok ancak W yeteneği artık biraz daha farklı bir işleve sahip.

  • W – Özüt Akışı yeteneğinde Ezreal, isabet ettiği ilk şampiyon veya harita hedefine yapışan bir küre fırlatır. Küreye bir yetenek veya saldırı isabet ettirmek onu patlatır. Eğer patlatmak için yetenek kullanıldıysa, mana bedeli iade edilir. Ayrıca Özüt Akışı; şampiyonlara, destansı canavarlara, kulelere, inhibitörlere ve merkeze yapışabilir.

Sezon Sonu Ödülleri İçin Küçük Bir Güncelleme

Bu yılın şanlı kostümü henüz açığa çıkmadı ancak kostüm resmi olarak yayınlandığında profilimize eklenen simge aracılığıyla ödüle layık olup olamadığımızı görebileceğiz.

Giderilen Hatalar

  • Jarvan’ın Pasif – Ordu Marşı yeteneğinin Tiamat’ın pasifiyle bir araya geldiğinde istenenden daha az hasar vermesi hatası giderildi.
  • Vi’ın birkaç kostümünün bazı görsel efektleri geri getirildi.
  • Tristana’nın E – Patlayıcı Yük pasifi, Fırtınabiçen’in garanti kritik vuruşuyla tetiklendiğinde artık daha az hasar vermiyor.
  • Tahm Kench’in midesinden doğrudan Taliyah’nın R – Örgü Duvar yeteneğine atlamak artık uzun süreliğine şampiyonunuzun kontrolünü kaybetmenize yol açmıyor.
  • Nautilus Q – Demir At yeteneğine yoğunlaşırken artık gösterge üstünde tuhaf yazılar belirmiyor.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 10.16 Yama Notları Özeti | Yeni Şampiyon: Yone!

Yakında Gelecek Kostüm ve Renkler

Ejderha Terbiyecisi Heimerdinger

Kostüm, efsanevi olarak karşımıza çıkacak. Kostümün 1820 RP üzerinden satışa sunulması bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayerUnknown'dan Yeni Oyun: prologue

Zebani Amumu

Hextech Malzahar

Yepyeni bir ejderha terbiyecisi kostümü de Vadi semalarında belirmişken mevcut konseptteki kostümlere de renk paketleri gelmiş durumda. Bakalım 8.20 yaması 2018 Dünya Şampiyonası karşılaşmalarına nasıl etki edecek? Vadi’de iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EU LCS Franchise Sistemine Başvurusu Sonuçlanan 10 Takım

Borderlands 2 VR Tanıtımı Yayınlandı!