in ,

LoL 9.19 Yama Notları Özeti | Dünya Şampiyonası Yaması!

League of Legends camiasında büyük bir heyecanla beklenen Dünya Şampiyonası sonunda geldi. Riot geçtiğimiz senelerdeki felsefesini koruyarak Dünya Şampiyonası öncesi ortalığın karışmaması adına kapsamlı değişiklikler yapmak yerine ufak tefek dengelemelere gitmeye karar verdiğini açıklasa da 9.19 yamasında hiç beklenmedik nerf ve bufflar dizisi bizleri bekliyor. Ayrıca dengelemelerin yanı sıra bu yamada Vadi’ye inecek yeni kostümler de tanıtıldı.

9.19 Yamasında Öne Çıkanlar

Şampiyonlar Şampiyonu Ryze, Cesur Kılıç Riven, Haşmetli İmparatoriçe Morgana ve Muhteşem Asa Nami 26 Eylül 2019’da oyuna geliyor.

Dengelemeler

Zayıflayanlar

Güçlenenler

Giderilen Hatalar

  • Mükemmel Avcı’nın Kayle’ın R – Yüce Adalet yeteneğinin bekleme süresini azaltmamasına sebep olan hata giderildi.
  • Rakan’ın sadece kendine görünen R göstergesinin İzleyici Modu’nda da görülmesine sebep olan hata giderildi.
  • Bazı sinyallerin varsayılan tuş atamalarını ayarladık (“Alanda Totem Var” sinyali H’ye, “Konumunu Koru”ysa J’ye atandı).
  • Tibbers kulenin altındaki bir rakibe hasar verdiğinde, kule artık doğru biçimde Annie’yi hedef alıyor.
  • Illaoi artık yere saplanmışken bile W – Sille Tokat yeteneğini kullanabiliyor.
  • Shyvana artık R – Ejderin Öfkesi yeteneğiyle dönüşürken, W – Ateş Burgacı yeteneğinden kazandığı hareket hızını kaybetmiyor.
  • Yasuo artık Ornn’un R – Ocağın Çağrısı yeteneğinin yeni isabet ettiği, havaya savrulmamış hedefler üstünde R – Son Nefes yeteneğini kullanamıyor.
  • Shyvana kışkırtıldığında veya susturulduğunda Q – Çifte Isırık yeteneğinin güçlendirilmiş saldırısı, tüketilmeden önce hedefe isabet ediyor.
  • Pantheon’un E – Siperli Saldırı yeteneğinin yeniden kullanım aralığı arttırıldı. Böylece tuşa art arda basmak artık yeteneğin yanlışlıkla iptal edilmesine neden olmayacak.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  OVERWATCH YENİ KAHRAMAN MOIRA!

Yakında Gelecek Kostümler

Hextech Amumu

Haşmetli İmparatoriçe Morgana

Muhteşem Asa Nami

Cesur Kılıç Riven

Şampiyonlar Şampiyonu Ryze

Cesur Kılıç Riven Prestij Serisi

Dengelemelere bakacak olursak, ortalık epey karışacak gibi duruyor. Özellikle  Mordekaiser güçlendirmesi Vadi’de çok can yakacak gibi. Hali hazırda zaten dehşet saçan bu şampiyonun güçlendirme alması bakalım nasıl karşılanacak? Bir sonraki yama notlarında görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty: Modern Warfare Hikaye Fragmanı Geldi!

PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!