in ,

LoL Merkez Baskını Modu Yenilenmiş Haliyle Bir Kez Daha Geliyor!

Hatırlarsanız 8.16 yamasında Merkez Baskını modu için alfa dönemi başlatılmıştı. Bu dönem boyunca bütün sihirdarlar yeni oyun modunu test etme şansı bulmuştu. Böylesine yeni bir oyun modu beraberinde bir sürü sorunu getirse de Riot, durumu kısa sürede toparlamayı başarmıştı.

2 ay önce sunuculara getirilen ve beklenenin çok üstünde bir popülerliğe kavuşan bu oyun modu için yeni haberlerimiz var efendim. Riot’ın tasarım ekibinden Andrei “Meddler” van Roon’un resmi oyun forumlarında belirttiğine göre Merkez Baskını modu, 8.23 yamasıyla beraber bir kez daha sunucularda yerini alacak. Üstelik bu defa Merkez Baskını, yepyeni içeriklerle beraber karşımıza çıkacak. İsterseniz yenilenmiş Merkez Baskını moduna beraber bir göz atalım.

Yazımızın detaylarına geçmeden önce Merkez Baskını modunun kısa zamanda PBE sunucularında test edilmeye başlanacağını da belirtelim. Ayrıca yapılmış bütün eklemeler, oyun modu için kalıcılaştırılmış durumda.

Yeni Etkinlik: Ödül Savaşı

Bu yeni etkinlikle beraber rastgele oyuncular bir ring içerisinde hapsedilecek ve kıyasıya savaşmaları istenecek. Bu olay olurken ring dışında kalan oyuncular ise etkinlik sona erene kadar durumu izlemek zorunda kalacak. Anlayacağınız küçük ama etkili bir WWE kapışması yaşanacak gibi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 6 Nisan 2017 Güncelleme Notları

Yeni Etkinlik: Poro Kralı

Eğer ARAM modunda Poro Kralı efsanesini denediyseniz bu etkinlik size tanıdık gelecektir. Salla/Tuttur sihirdar büyüsüyle çağırdığımız Poro Kralı, koridoru itmemize ve rakiplerimize oldukça etkili hasarlar verebilmemizi sağlayan bir dostumuz. Kendileri, bundan böyle artık Merkez Baskını modunda da imdadımıza yetişecek.

Yeni Ödül: B.F.S

Big Fat Sleigh adı verilen bu büyük kızağın mod için yepyeni bir işlevi var. Bu kızak belirdiğinde ona binip Sion’ın ultisi ya da Willump’ın kartopu yuvarlaması gibi kullanabileceksiniz. Birnevi kızağa binip eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Tabii bu kızağın da bir son durağı var; Kat ettiği mesafeye göre çarptığı rakibe tonlarca hasar veren bu kızağın en güzel tarafı diğer takım arkadaşlarınızın da kızağa binebilecek olması. Yani kısaca bahsetmek gerekirse düşman bölgesine Truva atıyla şenlikli bir giriş yapabileceksiniz. Bu ödül etkinliğinin, oyunun temposunu epey bir hızlandıracağı şimdiden görülebiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG | 2 Şubat 2018 Güncelleme Notları

Diğer Yenilikler: Yepyeni Modeller, Kaplamalar ve Dahası

Alfa dönemindeki Merkez Baskını görsel bakımdan tam anlamıyla sınıfta kalıyordu. Aslında modellemelerin ve kaplamaların yarım kalmış izlenimi vermesi dışında bu modun başka bir eksiği yoktu. Riot bu defa, yepyeni içeriklerin yanında harita için de birtakım yenilikler getirmiş. Merkez Baskını modunun yenilenmiş harita detayları şu şekilde;

Yazımızın sonuna gelmişken eski Merkez Baskını etkinliklerinin oyun modunda yer aldığını belirtelim. Yani eski etkinliklerin yanında artık yeni etkinlikler de mevcut. Bakalım bu defa Merkez Baskınında neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Madde 13: Avrupa Youtube’u Öldürebilir!

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder İncelemesi