in ,

LoL’ün Yeni Şampiyonu ile Tanışın Sylas: İsyanın Zinciri!

Riot Games, Neeko’nun Vadi’de belirmesinin hemen ardından yeni bir şampiyon daha duyurarak hepimizi şaşırtmayı başardı. Hatırlarsanız Riot Games, geçtiğimiz Ağustos ayında yayınladığı Şampiyon Yol Haritası rehberinde üzerinde çalıştığı reworklerin yanı sıra yeni şampiyonlardan da söz etmişti. Birer birer Vadi’de belirmeye başlayan reworkler ve Neeko’un gelişi sonrasında Riot, uzun süredir gölgelerin ardında saklanmakta olan yeni şampiyonunu da açığa çıkardı. Demacia’nın hüküm giymiş azılı suçlusu Sylas, intikamını almak için Vadi’ye geliyor. Ayrıca Sylas, Vadi’deki alışılagelmiş kuralları da yıkarak baştan aşağı yeni kurallar yazmaya çoktan hazır. İşte karşınızda Sylas: İsyanın Zinciri!

Ön izlemeden de görülebileceği gibi yeni şampiyonumuz sıra dışı yetenek setine sahip. Özellikle rakibinin ulti yeteneğini taklit edebilmesi Sylas’ı şimdiden korkulacak bir şampiyon yapmaya yetiyor. Temel oynanış mekaniğine yeni bir soluk getirecek olan Sylas’a nasıl karşı koyulabileceği ise şu an için belirsiz lakin rakibini kendi silahıyla vurabilen bu şampiyonun önüne kimse geçemeyecek gibi. Anlayacağınız Sylas, dosta güven düşmana korku saçmaya geliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Eylül Ayı Güncellemesi

Şampiyonumuzun ne zaman zincirlerinden kurtulup Vadi’de belireceği belirsiz ancak kısa bir süre sonra PBE sunucularında karşımıza çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Black Desert Online Xbox One’a Geliyor!

What Remains of Edith Finch Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!