in ,

Playerunknown’s Battlegrounds | 18. Hafta Yama Notları

Sunucunun çökmesine sebep olan bir bug ile uğraştıkları için 3. ay güncellemesi 3 Ağustos‘a ertelendi. Ancak bu hafta, biz oyuncuların bildirdiği bugları düzeltmeye yönelik, küçük yamalar yapacaklar (Artık şu başlangıç adasındaki ses sorunlarını çözseniz ne güzel olurdu PUBG bey). Ayrıca geçen hafta sunucularda görülen sorunların üzerinde çalışıyor ve onları düzeltmek için bizden sabır diliyorlar.

Erken Erişim – 18. Hafta – Yama Notları

 • Karakterlerin kapıyı kısmen yok etmelerinin ardından sıkışmalarına neden olan bir hata düzeltildi (Krdş sıkıştım kapıyı aç 😀 ).
 • Kapılar tamamen yıkıldıktan sonra bile kapı Etkileşim UI’sının görünmesine neden olan bir hata düzeltildi
 • Şarjör değiştirme sırasında envanterimizi kullanabileceğiz sonunda.
 • Karakterler koşarken loot animasyonunu görmesine rağmen loot’u almalarını önleyen bir hata düzeltmişler(Oh be diyorum).
 • Seyirci modunda koşan karakterin sallandığını görmemize neden olan bir hata düzeltildi

3. Ay Güncellemesinde Neler Olacak?

 • Birincil kişi görünümlü sunucu seçenekleri NA ve AB SOLO ve DUO oyun modlarına gelecek
 • Birincil kişi görünümü için FOV Kaydırıcı oyuna ekleyecek
 • Oyuna yeni bir tüfek eklenecek
GAMESCOM, KASALAR VE ANAHTARLAR

Ayrıca bugün, bu seneki Gamescom hakkındaki karakter planlamaları hakkında bilgileri de biz oyunculara aktardılar. Hadi gelelim bu planlara göz atalım;

Çoğumuzun, karakterini daha da özelleştirmek için oyuncuların yeni oyun skinleri istediğinin farkındalarmış. Oyunun son sürümüne geçinceye kadar sistemi tam olarak devreye sokamayacaklarından dolayı oyunun son sürümünde uygulamak istedikleri temel Kasa ve Key sistemini test etmenin yanı sıra daha fazla içerik sağlamaya çalışacaklarını da dile getirdiler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 15 Ağustos 2017 Güncelleme Notları

3 Ağustos‘ta üç yeni sandık çıkaracaklar. Üç sandıkta da Battle Royale filminden esinlenmiş parçalar olacak, bunlardan bazılarını eski resimlerinde görebiliriz. Wanderer Kasası ve Surivor Kasası olarak adlandırılan birinci ve ikinci kasalar bedava açılacak ve bu sandıkların her biri, diğer kozmetik ürünlerin üstüne temalı giysilerden oluşan bir set içerecek. Gamescom Davetiye Kasası adlı üçüncü sandık, temalı giysilerin en çeşitli havuzuna sahip olacak.

Bu sene Gamescom‘da ilk offline Invitational programlarına çıkak olan ekip en iyi BATTLEGROUNDS içerik yaratıcılarının bir grubunu davet edecek ve kongre süresince her gün etkinlikler düzenleyecek. Ayrıca günlük nitelikli oyuncular da seçerek, GAMESCOM PUBG INVITATIONAL‘da rekabet etme şansını verecekler!

Bu test için çok temel bir Key ve Kasalı sistem uyguladılar. Söylediklerine göre KAZANMA sayfasında kasayı almak için Battle Pointlerimizi (BP) kullanabileceğiz. Wanderer Crate ve Survivor kasası ücretsiz açılırken, Gamescom Davetiye Kasası her biri 2,50 dolara satın alabileceğimiz bir anahtarla açılacakmış. Umarım bu etkinliğin ardından bu 2.5 dolarlık keylerle gözleri sulanıp H1Z1 gibi her kasaya key çıkarmazlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Güncelleme Notları 16 Ağustos 2018

Gamescom Davetiye Kasasını açmak için anahtarların satışından sağlanan gelirler aşağıda verilenlerde kullanılacak;

 • Etkinliği organize etmek için gerekli fonları sağlamak.
 • Davetiyeli kazananlar için bir ödül havuzu sağlamak.
 • Seçilmiş hayır kurumlarına destek olmak.

(Açıkçası organize etme fonu ve ödül havuzundan arta kalan parayı bir hayır kurumuna destek olmak için kullanacak olmaları çok hoş)

Gamescom tamamlandıktan sonra, 27 Ağustos‘da, Gamescom İnvitational Crate artık kullanılamayacak ve oyundan kaldırılacak, ardından eski sisteme geri dönecekler. Gamescom İnvitational Crate, Wanderer Crate ve Survivor Crate, Steam Topluluğu Pazarında ticarete elverişli olacak. Ayrıca Steam Topluluk Pazarı‘nda satın alınan bir Gamescom Davetiye Kasasının anahtarları halen oyun içi satın alınabilir olmaya devam edecek.

GAMESCOM PUBG INVITATIONAL, resmi PUBG kanallarında canlı yayınlanacak. Önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı için Facebook ve Twitter’a göz atıp daha ayrıntılı bilgiler alabiliriz. Ben her gün göz atacağım artık bu söylenenlerden sonra. Özellikle de yeni silahın gelmesini iple çekeceğim. Bakalım ne getiriyorlar

Bu arada bu 3 yeni sandıkta gelen filmden esinlenilmiş kostümlere bir göz atalım:

GAMESCOM INVITATIONAL KASASI
SURVIVOR KASASI

WANDERER KASASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paladins Açık Beta 55 Yama Notları | Celestial Uprising

Just Cause 3’ü Ücretsiz Oynayın!