in , , ,

PUBG, CS:GO’dan Sonra GTA 5’e Geliyor

GTA Online için geçtiğimiz hafta duyurulan Smuggler’s Run güncellemesi bugün yayınlandı ve beklenmedik bir sürprizi de beraberinde getirdi. Rockstar‘ın “hayatta kalmak için gergin bir savaş” olarak tanımladığı Motor Savaşları (Motor Wars) adlı yeni ve çok tanıdık bir Adversary Modu. Oyuncular silahları almak için çabalamakta ve sürekli küçülmekte olan bir “öldürme kutusu” içinde savaşmaktadırlar. Kısaca, oyun içerisine PUBG tarzı bir sistem getirilmiş.

Drop Zone’un adrenalin rush’ını Penned In’deki bir maçın klostrofobik gerginliği ile harmanlayan bu acımasız Adversary Modu, ikinciliğin bir seçenek olmadığı ölümcül bir avdır” diye belirtti Rockstar. “Dört ekibe kadar, ölümcül silah, patlayıcı ve Silahlı Araçlar ile dolu periyodik olarak küçülen bir öldürme kutusundasınız. Paraşütünüzü alın, bir takım bulun, birlikte çalışın ve hayatta kalıp, kazanmak için küçülen haritaya karşı takımlarla savaşın.”

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO 23 Mayıs 2018 Güncellemesi

Modu PUBG‘den ayıran en büyük etmen; Silahlı Araba, Rockstar bu hareketiyle modu PUBG‘den ayırıyor iken, açıkça onun başarısından da yararlanmak istiyor. Bu hareket, GTA Online‘ın Battle Royale moduna sahip olması konusundaki yakın tarihte paylaşılan görüşüleri doğruluyor. Umalım da zevkli bir mod olur. Eski gelen güncellemeler 1 hafta falan oynatıyor, ardından oyuncuyu, yani bizleri sıkıyordu. Unutmadan söyleyelim, sonradan Battle Royale modu getirilen ilk AAA oyun, bu hareket ile GTA 5 oldu.

Gelelim diğer yeniliklere, Smuggler’s Run güncelleştirmesi, özelleştirilebilir bir uçak hangarını “hediye olarak verilen bir Cuban 800 ile dolduruyor”. Ayrıca helikopterler, vintage savaşçılar ve hatta Soğuk Savaş dönemi bombacıları da dahil olmak üzere, yedi yeni uçak ekliyor. Doğal olarak, karışımızda yeni araçlar da var – Vapid Retinue ve Grotti Visione – ve son olarak şehirde yıpranacak bazı yeni elbiseler var.

Bunların dışında, PUBG CS:GO’da da bir hayran yapımı mod sayesinde oynanabilir olmuştu.

[interaction id=”59532b2c4649b4e34eadd633″]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pubg Lider Koltuğunda!

Türk Yapımı Puzzle & RPG Oyunu Anti-Zeko Adventure