in ,

ÜzgünÜzgün

PUBG Mobile 17 Nisan 2019 Yama Notları (0.12.0 İçerik Güncellemesi)

PUBG Mobile’ın yeni moduyla en karanlık gecede hayatta kalmak içim mücadele et!

Tencent Games ve PUBG Corporation, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS MOBILE (PUBG MOBILE) için 0.12.0 içerik güncellemesinin tam sürümünü yayımladı. Güncellemenin önemli bir parçası olarak, oyuncular En Karanlık Gece’ye girecek ve zombilerle savaşarak şafağa kadar hayatta kalmaya çalışacaklar. İzleyici modu, Survive Till Dawn oynanış güncellemeleri ve diğer yenilikler ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak App Store ve Google Play’de yerini aldı.

Tamamıyla yeni bir oyun tipi olan En Karanlık Gece’de, oyuncuların zombi düşman dalgalarını bir gece boyunca savuşturarak hayatta kalmak için savaşmaları gerekiyor. Oyuncular üç sisli gecenin her birindeki zombi akınlarıyla karşılaşmak için haritaya paraşütle inmek yerine, haritadaki rastgele noktalara yerleştirilecek. Bu sefer, oyunda “Tavuk yemeği” kazanılmayacak ve oyuncular gerektiğinde birlik oluşturarak, birbirlerine yardımcı olabilecekler.

Tencent Games, PUBG Corporation ve Capcom, 2018’in sonunda birlikte çalışarak Resident Evil 2 içeriklerini PUBG MOBILE’a korkutucu Survive Till Dawn moduyla taşıdı. Oyunun 0.12.0 güncellemesi, bu modu yeni silahlar, zıplayan zombiler, zombi köpekler, oynanış düzeltmeleri ve daha fazlasını ekleyerek yenileniyor.

PUBG Mobile güncelleme notları ile ilgili içerik güncellemesi 0.12.0’ın tüm detayları şu şekilde:

 • En Karanlık Gece – Oyuncular tek tek ya da takımlar hâlinde bir gece boyu süren ölümden dönenlerin istilası ve zehirli gazlara, gündoğumunda bunların ortadan kalkmasına kadar dayanmaya çalışacak. Bu yeni mod, her oyuncu için pasif bir yeteneği de beraberinde getiriyor. Bu yetenekleri anlamak, bu uzun gecede hayatta kalmak için büyük önem taşıyacak.
 • Survive Till Dawn 2 –PUBG MOBILE Resident Evil 2 hayatta kalma modu, dehşet verici hortlaklar ve daha önce görülmemiş balistik silahlarla, öncülünden daha kâbus bir oynanış ile yenilendi.
  – Ses bombaları zombileri de etkileyecek
  – Düşmanları dondurmak ve hareket hızlarını düşürmek için Sıvı Nitrojen El Bombaları eklendi
  – Zıplayan zombiler ve zombi köpekler eklendi
  – Bazı zombiler artık alçak duvarlara ve tavanlara çıkabilecek
  – RPG-7 ve Jungle Style şarjörleri eklendi
  – Alev makineleri artık daha fazla zarar verecek
  – M134 tutuşu iyileştirildi
  – Oyuncular kazanacakları ‘ek’lerle belirli özelliklere erişecek
  – Zombiler, artık ateşli silahlarla vurulduktan sonra daha yavaş hareket edecek
  – Default ve Classic ses paketlerine Survive Till Dawn hızlı sohbet mesajları eklendi
  – Günlük görevler artık Survive Till Dawn içerisinde tamamlanabilecek
 • İzleyici Modu – Oyuncular arkadaşlarının, ekip ya da klan üyelerinin maçlarını canlı olarak izleyebilecekler.
  Hedef Göstergesi Değişiklikleri – Kırmızı nokta, holografik, 2x dürbün ve 3x dürbünler farklı renklerde olabileceği gibi, kırmızı noktalı hedef göstergesinin de farklı biçimleri seçilebilecek.
  Alanlar’a Popülarite eklendi – Oyuncular artık birbirlerine desteklerini beğenerek, 400 sinerji ve üzerine sahip arkadaşlarla ortak olarak gösterebilecekler. Ortaklar, birbirlerinin Alanlarında görülebilecek.
  Etkinlik modunun yerine EvoGround geldi – Survive Till Dawn artık bu modun altında yer alacak. Buraya yeni modlar gelecekte eklenecek.

Tencent Games ve PUBG Corporation’ın 2,5 milyon dolardan fazla ödül havuzuna sahip olan, oyunun en büyük global e-spor girişimi PUBG MOBILE Club Open 2019’u duyurmasından sadece haftalar sonra 0.12.0 güncellemesi duyuruldu. PMCO 2019’un resmî sponsoru olan akıllı telefon üreticisi Vivo, turnuvanın her döneminde oyunculara akıllı telefon sağlayacak. İlkbahar Dönemi Global Finalleri bu temmuzda Almanya’da yapılacak. PUBG MOBILE, 200 milyondan fazla indirilme ve 30 milyonu aşan günlük oyuncu sayısı ile dünyanın en popüler mobil oyunlarından birisi olmayı ve büyümeyi sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avrupa Espor Federasyonu Kuruluyor!

Left 4 Dead 3 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı!