in , ,

PUBG Son Beta Güncellemesini Alıyor

2017 yılının sonuna kadar yalnızca 11 hafta kaldı ve oyunun gelişim yol haritasında birçok sıkıntı var. Bu yılın sonuna kadar PC 1.0 sürümü ve Xbox Game Preview‘in geleceğinden emin olmak için geliştirme ekibi gece gündüz çok sıkı çalışıyor. Bugün, planlarını ve PC 1.0 ve Xbox Game Preview‘in nasıl olacağını bizlerle paylaşmak istiyorlar.
Birçoğunuzun PC 1.0 sürümü için yapılan medya röportajlarını ve makalelerini okuyarak gelecek yeni içeriklerden ve özelliklerden haberiniz olmuştur. Şu anda atlama ve tırmanma, çöl haritası, yeni araçlar ve 3D yeniden oynatma (Tahminen kill-cam) gibi yeni içerik ve özellikleri test etmek ve geliştirmek için bir iç yapı kullanılıyor. Optimizasyon ve stabilizasyon konularında da sürekli çalışan ekip, gelişim ilerledikçe yol haritası hakkında daha fazla bilgi paylaşacağını da bizlere iletmekten çekinmiyor.

[interaction id=”59532b2c4649b4e34eadd633″]

 

Oyunun Çıkış Hedefleri
Geliştirme ekibi, PC 1.0 ve Xbox Game Preview için yapımların geliştirilmesine odaklanmış durumda. PC için yapabilecekleri en iyi stabilize oyunu sunmayı planlıyorlar ve bu haftanın dışında, sunucular için yamaları dağıtma planları yok. Bununla birlikte oyun üzerinde büyük etkisi olacak ve en az bir ay boyunca test edilmesi gereken atlama ve tırmanma gibi özellikler olacaktır. Buna hazırlık amacıyla test sunucularını en az üç kez çalıştıracaklar. (Hissediyorum, test suncularını indiren tonla kişi. Güç sizinle olsun)
Bu test sunucuları sayesinde, yapıda olmayan içerik ve özellikler için büyük ölçekli testler yapmak ve çok kararlı bir resmi çıkış için bir temel oluşturmak isteniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fortnite Bölüm 2: Sezon 3 İkinci Defa Ertelendi!

Test Sunucusu İşlem Planı
1. Etap: Atlama ve Tırmanma testleri
2. Etap: Atlama ve tırmanışı test etme, diğer yeni içeriği ve özellikleri test etme
3. Etap: Çöl haritası da dahil olmak üzere tüm yeni içerik ve özellikler
Test sunucularında olacak içerik ve özellikler en az 2 ila 4 hafta boyunca test edilecek.

Kısa süren testlerden sonra sunucular için güncellemelere acele edilirse, istikrarlı bir hizmet sunulması çok zor olacak.
Ekim ayı sonunda veya Kasım başında atlama ve tırmanmayı denemek mümkün olacak. Daha sonra test çizelgeleriyle ilgili bir güncelleme verilecek.

Leaderboard Güncellemesi ve FPP Sunucuları
Kararlı çalışmasını sağlamak için leaderboard optimizasyonu üzerinde çalışılıyor. Yeni sıralama başlangıcı 20 Ekim’e ertelenecek. Çünkü sıralama tablosu sistemlerini güncelleme işi beklenendiğinden daha uzun sürdü. Ekip, “Yeni sezonun başlangıç ​​tarihindeki bu değişiklikten dolayı özür dileriz” diyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusuna da bir açıklama yapılacak.
KR / JP sunucuları eklendi ve sunuculara tüm modlar eklendi (Solo,Duo,Squad ve FPP versiyonları). Buna ek olarak, SA, SEA ve OCE’ye First-Person Squad modları eklenecek. FPP Squad modu en çok beğenilen moddu, bu yüzden öncelikle Squad modunu eklemeye karar verildi. FPP Takımı, afiş tablosu sistemlerini güncelledikten sonra bu hafta eklenecek. Gerektiğinde oyuncu numaralarını izlemeye ve güncellemeler yapmaya devam edecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ABZU ve The End is Nigh Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

Bu Hafta İçin Yama Notları

Bu hafta, sunucular için küçük bir yama dağıtılacak. Bu, daha sonra resmi olarak piyasaya sürülmeye hazırlanmak için test sunucularını devreye sokmadan önce son olacak. Test işlemi bugün olacak – 16 Ekim, 3am PDT / 12pm CET / 7pm KST. Her şey kararlıysa, daha sonra asıl sunucular için bir yama dağıtılacak.

Oynanış

  • Erangel’in Kuzeydoğu tarafında madde dengesini ayarlamak için Başlangıç ​​Adası öğesinin spawn düzeyleri azaltıldı.

Hata düzeltmeleri

  • Bir oyuncu molotof kokteylinden ateş aldığında Başlangıç ​​Uçuşunda çıkan ateş animasyonunu ve efekti ortadan kaldırıldı. Artık uçak alev almayacak.
  • Bir karakterin ana silah ve tencereyi aynı anda tutmasına neden olan bir hata düzeltildi.
  • İzleyici modu için titreşen silah kullanıcı arayüzü simgeleri hataları düzeltildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DOTA 2 Karakterlerinin Warcraft 3’teki İsimlerini Ne Kadar Biliyorsun?

Naruto Konulu RPG Türkiye’ye Geliyor