in ,

PUBG | YAPIMCIDAN MEKTUP; KOD ADI: VAHŞİ – SANHOK GELİYOR!

Playerunknown’s Battlegrounds‘a 14 Haziran 2018 tarihinde yapımcı ekipten gelen mektubun ve Sanhok haritasının Türkçe olarak tüm ayrıntıları aşağıdadır.

Selamlar,

30 Mayıs’ta gelen güncellemeyle (#14 güncelleme) item spawn oranı, performans geliştirmeleri, ateşli ve fırlatmalı silahlara gelen ayarlamaları görmüştük. Aynı zamanda #15 güncellemenin çalışmalarının devam ettiğini de biliyoruz.

Bugün Sanhok haritasıyla ilgili olan gelişmeleri inceleyeceğiz. Birkaç kez test sunucularına gelen Sanhok’un artık ana sunuculara gelme vakti gelmişti. 22 Haziran‘da gelecek güncellemeyle Sanhok herkes için geri dönüyor.

Pre-Alpha dan beri test sunucularında çıkarılıp test ediliyordu. Sanhok’un oyuna yeni bir heyecan yaratacağını düşünüyorum. Erangel ve Miramar’a göre daha küçük bir harita ile (4km x 4km) bize daha hızlı ve aksiyon dolu bir oyun göreceğiz gibi duruyor.

Sanhok’un Çıkışı ve Geleceği:

Yeni haritanın gelişiyle yanında hata ve sorunlar da getireceği düşünülüyor. Yapımcıların bu gelecek yeni haritada ne gibi sorunların olduğunu görüp çözüm bulunabilmesi için oyunun harita seçim ekranında bir değişikliğe gidilmiş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO 14 KASIM 2017 GÜNCELLEMESİ

Aynı anda 3 harita seçmenin oyun içinde birtakım hata yaratabileceğinden harita seçim ekranı iki kategoriye ayrılmış. Battle Royale/ Mini Royale. Battle Royale Miramar ve Erangel haritasını içine alıyor, Mini Royale haritası ise sadece Sanhok. İkisinden birini ya da ikisini de seçebiliriz. İkisini de seçtiğimiz zaman rastgele 3 haritadan birine gireceğiz.

E3 Fuarında da açıklandığı gibi oyuna yeni haritalar gelmeye devam edecek. İlk verilen bilgiye göre sıradaki haritanın kış mevsiminde dağlık bir alanda geçileceği tahmin ediliyor. Bu yeni gelecek harita Miramar ve Erangel kadar büyük olmayacak ancak Sanhok kadar da küçük olmayacak, ikisinin arasında bir boyutta geleceği söyleniyor. Net bir tarih verilmese de 2018 kış ayları olarak açıklamada yer verilmiş. Tahmini olarak 2018 Sonbahar sonu ya da 2018 Aralık’ta test sürümünü çıkarabilirler ancak ilerideki zamanlarda daha net bilgilerin geleceği kesin. Tabi hiçbir şey için de söz vermiyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 21 Aralık 2017 Güncelleme Notları

Gelecek güncellemeyle ilgili bir diğer konu da olumsuz olarak algılanabilir. Haritanın küçük olmasından ve kaos içermesini istendiğinden ötürü girdiğiniz maçtaki diğer oyuncuların seviyesi rastgele olacak. Yani karşınıza oyunu yeni alan biri de gelebilir, turnuva birincisi de gelebilir. Bu yöntemle birlikte bir kaos oluşması bekleniyor.

Şimdilik açıklananlar bu kadar. Yeni bilgiler geldikçe açıklamaya devam edeceğiz. Bizimle kalın.

[interaction id=”59532b2c4649b4e34eadd633″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LAYERS OF FEAR STEAM’DE ÜCRETSİZ OLDU!

PUBG Etkinlik Modu | Savaş Modu | 15 Haziran – 18 Haziran 2018