in ,

PUBG için Yeni Leaderboard Sistemi

 

 

Bugün PUBG‘ye 900 mb’lik bir güncelleme geldi. Eminim hepiniz nelerin değiştiğini merak ediyorsunuzdur. Neredeyse hiçbir şey değişmemiş sayılır fakat gelin, beraber inceleyelim:

Oyundaki leaderboard sistemi değişiyor ve yeni bir leaderboard sistemi getiriliyor. Sistem değiştirilse bile görsel olarak pek bir farkını göremedim. Ayrıca güncelleme tamamen tamamlanana kadar oyunlarınız sıralamaya etki etmeyecek. Tahminen yarın sabah 5’e kadar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot'dan İki Yeni Rework Daha: Kayle ve Morgana Yenileniyor!

Gamescom için oyuna eklenen grafitiler kaldırılıyor.

Son olarak ise Twitch hesap bağlantısı simgesi siliniyor.

 

Açıkçası ilk gördüğümde hata düzeltmeleri vardır diye düşünmüştüm ama değişenler sadece bunlarmış. Gamescom graffitilerinin kaldırılması aslında bizim için iyi oldu. Renderlayacak daha az şey olcağı için Paint terk (görüntü kalitesi oldukça düşük) bina görme oranımız azalabilir. Unutmadan Asya serverlerinde bir hatadan dolayı leaderboard sistemi kullanılamıyormuş. Girecek arkadaşların haberi olsun.

3 Yorum

Bir Cevap Yaz
  1. Kasmayan oyun bu güncelleme sonrası oynamayacak derecede kasmaya başladı acaba bu sorunu düzeltecekler mi bir bilginiz var mı?

    • Maalesef şu anda bir şey demek mümkün değil, ama oyunun ekibi bu yıl sonuna doğru tam sürümünü çıkarmak için çalışıyor o zamana elbet düzelecektir. Güncellemeleri yakından takip et.

      • Teşekkür ederim bir araştırma yaptım sorun sadece bende değil çoğu oyuncuda var inşallah hemen düzeltirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fantasy ERA İncelemesi

Overwatch’ta 6. Sezon Başlıyor