in , , , ,

PUBG’nin Yeni Haritasını Denemek İçin Kodlarınızı Alın!

PUBG’ye gelmesi merakla beklenen 4×4 haritası için kapalı beta başladı! Erişim için gerekli kodları nasıl alabileceğinizi anlattık.

PUBG’ye gelecek olan Kod Adı: Vahşi haritası tropikal bir atmosfere sahip ve diğer haritalardan daha küçük. Oyunu 4×4, toplam 16 kilometrekarelik bir alana kısıtlayacak olan harita ile PUBG’de daha kısa ve daha aksiyonlu oyunlar oynanabilecek. Harita oyuna gelmeden önce kapalı beta ile ayrı sunucularda denenecek. İsteyenler aşağıda anlattığımız adımları izleyerek kodlarını alıp 4.5 GB‘lık güncellemeyi indirebilirler. Ancak haritanın hala deneme aşamasında olup, birçok hata ve performans sorunu da içerebileceğini unutmayın.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hakan "Revanche" İşlek, Profesyonel Oyunculuğu Bıraktı!
PUBG güncelleme notları www.oagtr.com
Nasıl Kod Alırım?

Kapalı beta kodunu almak için yapmanız gerekenler oldukça basit, aşağıdaki “Kodunu Al” butonuna tıklayıp resmi PUBG sitesine gidebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada Steam hesabınıza giriş yapmanız ve ardından kodunuzu almanız yeterli. Ayrıca oyuna Steam’de sahip olmayanlar kod alamayacaklar.

Kodu Nasıl Kullanırım?

Öncelikle Steam istemcinizi açıp sol alt tarafta bulunan “Oyun Ekle” kısmına tıklamanız ve karşınıza çıkan 3 seçenekten biri olan “Steam’de ürün etkinleştir…” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Gerekli adımları izledikten sonra son olarak siteden aldığınız kodu oraya girmeniz yeterli. Harita ürün olarak hesabınıza eklenecek ve ardından inme süreci başlayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Güncelleme Notları 20 Eylül 2018
Nasıl oynayacağım?

Test sunucularının da asıl oyundan ayrı olduğu gibi bu sistem de ikisinden bağımsız olarak başka sunucular üzerinden gerçekleştiriliyor. Bir oyun gibi bilgisayarınıza inecek olan haritanın kurulumunu tamamladıktan sonra başka bir oyuna girer gibi ilgili kısayoldan açıp diğer kod alan oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz. [ ilk süreç 3 Nisan 04.00 ile 6 Nisan gecesine kadar olacak. ]

Daha fazlasını kaçırmamak için bizi İnstagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İndirilecek Boyut 4.5 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FAR CRY 5 DERİN DALIŞ | SPOILERLI İNCELEME

Dr. Octopus Bunun Yanında Halt Yemiş Olabilir! | PUDGE ARCANA YAYINLANDI!