in ,

PUBG’ye Antrenman Haritası Geliyor!

PUBG yapımcılarının başlattığı ve oyuncuların istekleri üzerine oyunu sıkıntısız bir hale getirmek amacıyla oluşturulan FixPUBG girişimi yavaş yavaş etkisini gösteriyor. Oyuna önümüzdeki Eylül ayında antenman haritası eklenecek.

Battleroyale oyun türünde en popüler oyunlardan birisi olan PUBG, Fortnite‘ın kaliteli güncellemeleriyle neredeyse bugsız bir oynanış sunması gibi özelliklerinden sonra rakibi karşısında geriye düşmüştü. Bunun üzerine FixPUBG adlı bir girişim başlatan yapımcılar, oyuncuların önerileri üzerine 3 aylık bir sürede PUBG‘yi yoğun bir şekilde destekleyerek sorunsuz bir PUBG deneyimi oluşturmaya hazırlanmıştı. Bu programın ilk adımlarından birisi de yeni eklenecek antrenman haritası oldu. Antrenman haritasında yapımcıların amacı oyuna yeni başlayanlar veya profesyonel antrenman yapmak isteyen oyuncular için en iyi ortamı sunmak. 2×2 büyüklüğünde bir boyuta sahip olan bu harita, 5 ile 20 oyuncu arasında oynanabilecek. Haritada farklı uzaklıklarda atış tahtaları, sabit veya hareketli hedefler, paraşütle iniş bölgesi, parkur bölgesi, araçlar için özel yollar, bomba fırlatma test bölgesi gibi birçok eğitim bölgeleri olacak. Bu sayede oyuna yeni başlayan oyuncular, ilk maçını atmadan eğitimini alarak oyun içinde çok daha rahat edecek. Profesyonel oyuncular ise turnuvalar veya antrenman maçları öncesi ellerini kolayca ısıtabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Sistem Gereksinimleri: Bilgisayarım PUBG Kaldırır Mı?

Yeni gelecek bu harita ile FixPUBG önderliğinde oyun gelişmeye devam ediyor. Bakalım ileride PUBG için ne gibi güncellemeler gelecek? Siz yeni gelecek bu harita hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce FixPUBG girişimi oyunu sıkıntısız bir hale getirmeyi başarabilecek mi? Yorumlarda değerli görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İşte haritadan görüntüler:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 9 Ekim 2017 Güncelleme Notları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: For Honor Steam’de de Ücretsiz Oldu!

Gamescom 2018 Oyun Ödülleri Sahiplerine Verildi