in

Unutul(may)an Oyun Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

 

Unutuldu sanılan bu oyunda herkesi şaşırtacak bir gelişme oldu ve güncelleme alacağı açıklandı. Evet, yanlış duymadınız. Metal Gear Solid: The Phantom Pain güncelleme alacak!

Bu güncelleme Revolver Ocelot’u oynanabilir karakterler arasına ekliyor ve size onunla FOB görevlerine çıkma şansı sunuyor. Bazı yeni kostümlerin ve yeni ekipmanların da bu güncellemeyle gelecek olduğuna bakarsak oyunu harmanlayacaklar gibi görünüyor. Umarız da yine bu harmanın sönmesini beklemezler. Neyse biz gelelim güncellememize:

Oceolot, Nihayet FOB Görevlerinde Kullanılabilir!

 

FOB’lara sızmak için artık Ocelot’u kullanabileceğiz. Üniformasını değiştiremeyeceğimiz karakter iki özelliğe sahip olarak gelecek. Hızlı yeniden doldurma ve kovboyvari bir biçimde daha hızlı silah çekebilme!
Her iki elinde de TORNADO-6 taşıyabilen OCELOT işaretli düşmanlara karşı seken mermi de atabilir.

Wormhole Jeneratörü İçin Yeni Fonksiyonlar

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | The Bladeform Legacy ve 7.03 Oynanış Güncellemesi

Grade 9 (★ 9) Wormhole jeneratörü kritik durumlarda bizi otomatik olarak kurtarabilecek! Buna ek olarak, rakipler yerleştirilmiş Wormhole Generator’ı artık kaldıramaz ve yok etmeleri de daha zor.

  YÜKSEK GRADE WORMHOLE JENERATÖRÜ E-RB WH GEN [★ 10 ~ 12]

YÜKSEK GRADE WORMHOLE JENERATÖRÜ E-RB WH GEN [★ 10 ~ 12]
Yeni işlevler üç yeni 10, 11, 12 sınıfı ile geliyor. Jeneratör, jeneratörü yerleştiren oyuncu sersemler veya ölürse onu otomatik olarak çıkarır.

 

FOB Personeli İçin Yeni Swimsuitler

Yeni mayolar ve yeni renkler eklendi. Her zamanki gibi, FOB’nizi savunurken veya düşman FOB’sine sızarken bu mayoları giyebilirsiniz. Unutmadan mayolar Online üretim eşyası olarak gelecek ve üretmek için etkinliklerden kazandığınız Event Pointlere ihtiyacınız olacak.

 

Goblin Suit GOB Suit

Sadece Diamond Dogs askerleri için geçerlidir. Kamuflaj efekti yoktur ancak takım hafifliği hareket hızınızı arttırır.

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 8.24 Yama Notları Özeti | Yeni Şampiyon ve Animasyon İyileştirmeleri

Megalodon Suit MEG Suit

Sadece Diamond Dogs askerleri için geçerlidir. Kamuflaj efekti yoktur ancak takım hafifliği hareket hızınızı arttırır.

 

 

Diğer Ufak Değişiklikler

Bazı küçük sorunlar giderildi.

 

Bu güncelleştirmeler oyunun PS4, Xbox One ve PC sürümleri için geçerli olacak. Maalesef ki PS 3 ve Xbox 360 kullanıcıları bu güncellemeyi alamayacaklar. O kadar yıl beklettin beklettin keşke tüm platformları sevindirseydin be KONAMI.

Yine de oyunun hala geliştirici ekipten destek aldığını görmek sevindirici bir haber. Ayrıca eklemeden geçemeyeceğim, Konami, 2018 başında PS4, PC ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan Metal Gear Survive ürününün lansmanını da hazırlıyor. Bakalım seri Hideo’suz nasıl devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO Remastered Çıkıyor

Haftanın En İyi 5 Ücretsiz İndie Oyunu #2