in ,

Yeni Şampiyon Hiçlik’in Kızı Kai’Sa!

Sihirdar Vadisi ufuklarında bir şampiyon daha göründü. Bu defa ki şampiyonumuzun rolü Nişancı ve kendisi oyuna yönelik ezberleri bozmakta bir hayli hırslı gözüküyor.

Hikayeye göre Kai’Sa yırtıcılar arasında hayatta kalabilmek için onlardan birine dönüştü. Kurtulma umudu olmadan yıllar boyunca Hiçlik’te mahsur kalan Kai’Sa, iradesinin gücü ve ona ikinci derisi olarak uyum sağlayan bir Hiçlik yaratığıyla kurduğu ortak yaşam sayesinde direnebildi. Hiçlik’in Kızı şimdi karşı konamayacak kadar güçlü fakat doğduğu dünya ile onu büyüten dünya arasında kalmış bir avcı olarak geri dönüyor. Daha da bekletmeden yeteneklerine bir göz atalım.

PASİF: İKİNCİ DERİ

Kemiren Yaralar:
Kai’Sa’nın normal saldırıları rakiplerini plazmayla işaretleyerek, giderek artan ilave büyü hasarı verir. Üst üste yapılan birkaç saldırıdan sonra plazma patlar ve hedefin eksik can miktarına bağlı olarak anlık hasar verir.
Yakındaki takım arkadaşlarının verdiği hareketsiz bırakan etkiler, rakibe plazma yükü ekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 16 Şubat 2018 Güncelleme Notları

Yaşayan Silah:
Kai’Sa’nın ortak yaşamlı zırhı onun seçtiği savaşma tarzına uyum sağlayarak, yeteneklerine dükkân eşyalarının ve tecrübe seviyesinin verdiği kalıcı niteliklere göre evrim geçirtir.

Q: ICATHIA YAYLIMI

Kai’Sa çevresindeki rakiplere eşit olarak dağılan çok sayıda atış yapar. Aynı hedefe birden fazla atış isabet ederse hedef biraz daha az hasar alır.

Yaşayan Silah:
Yeteri kadar ilave saldırı gücü birikince Icathia Yaylımı çok daha fazla sayıda atış yapar.

W: HİÇLİK TOPU

Kai’Sa isabet ettiği ilk rakibi açığa çıkararak ona büyü hasarı ve plazma yükü veren bir Hiçlik enerjisi ışını ateşler.

Yaşayan Silah:
Yeteri kadar ilave yetenek gücü biriktiğinde Hiçlik Topu daha fazla hasar verir ve bir şampiyona isabet ederse bekleme süresinin bir kısmı iade edilir.

E: GÜCÜN SINIRI

Kai’Sa güç toplayarak hareket hızını kısa bir süre için arttırır fakat saldırıda bulunamaz. Gereken enerjiyi topladıktan sonra en büyük silahlarını çıkararak saldırı hızını birkaç saniyeliğine arttırır.
Normal saldırılar, Gücün Sınırı’nın bekleme süresini azaltır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Güncelleme Notları 16 Ağustos 2018

Yaşayan Silah:
Yeteri kadar ilave saldırı hızı birikince Gücün Sınırı güç toplarken kısa süreliğine gerçek görüş sağlar.

R: ÖLÜMCÜL DÜRTÜ

Kai’Sa, plazma ile işaretlediği bir şampiyonun yakınlarında bir noktaya doğru çok yüksek hızla atılır. Bu atılış uzun menzillidir. Hedefine vardığında, kısa süreliğine hasar soğuran bir kalkan kazanır.

Kai’Sa yetenekleriyle fazla hasar verebilen bir şampiyon olacak gibi gözüküyor. Çıktığında ne gibi felaketlere sebep olacağı az çok belli gibi ama yakın zamanda nerfe maruz kalır diye düşünüyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG | 21 Şubat 2018 Güncelleme Notları; Yeni Harita Geliyor!

Dota 2 | 20 Şubat 2018 Güncelleme Notları