in , ,

​Dell, Gaming ve Alienware Ürünleriyle İlk Kez Gaming İstanbul Oyun Fuarı’nda

Gaming İstanbul 2019’da Dell Gaming ve Alienware standında ülkemizde bulunan son teknoloji oyun bilgisayarları ile monitör ve aksesuarları tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Dell ve Alienware oyun deneyimini daha rekabetçi, kişiselleştirilmiş ve erişilebilir hale getirmek ve büyüyen bilgisayar oyunları pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için inovasyonu ön plana çıkararak amatör ve profesyonel oyuncular için üst düzey ve ekonomik makineler sunmaya devam ediyor.

Dell, G Serisi ve Alienware oyun bilgisayarları ve aksesuarlarıyla ilk kez Gaming İstanbul Oyun Fuarı’nda yerini aldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Takımları Belli Oldu!

Dünyanın en güçlü oyun bilgisayarlarını üreten Alienware ile ekonomik ama güçlü bir oyun bilgisayarı arayanların tercihi G serisi, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde Gaming İstanbul kapsamında A33 Hall A Standında tüketicilerle buluşurken, indirimli özel fiyatlarla da satışa sunuluyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de hızla büyüyen oyun bilgisayarı piyasasında tüketicilerin beklentilerini karşılamak için çalıştıklarını dile getiren Dell EMC Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, “Milyar dolar seviyesine ulaşan Türkiye’deki oyun ekosistemini desteklemenin yanı sıra oyunculara profesyonel düzey teknolojilerden, ulaşılabilir bilgisayarların bulunduğu geniş bir oyun bilgisayarı portföyü sunuyoruz. Verdiğimiz destek kapsamında Türkiye’de Riot Games Espor Sahnesi’nde düzenlenen profesyonel oyun turnuvalarında Alienware bilgisayar ve monitörler kullanılıyor. Ayrıca G serisi ve Alienware oyun bilgisayarlarımız çeşitli kanallardan doğrudan oyuncularla buluşuyor” dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gaming İstanbul'dan Türk Oyun Geliştiricilerine Ücretsiz Stant Desteği!

Dell’in kullanıcıların oyun deneyimlerini en üst seviyeye çıkaran ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için HepsiburadaAdeksEbrar ve Itopya adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 7.21 Güncelleme Notları – Türkçe

Gençlerbirliği Artık Espor’da!