in , ,

​Riot Games’de Ülke Müdürlüğü Onur Tamer’e Emanet

Dünyanın en büyük oyun şirketleri arasında yer alan Riot Games’in Türkiye Ofisi’nin Ülke Müdürlüğü’ne Onur Tamer getirildi. 2012 yılından bu yana Riot Games’in global ofisinde MENA (Middle East – North Africa) bölgesinin yöneticiliğink yapan Tamer, Türkiye Ülke Müdürlüğü ile birlikte MENA bölgesi yönetimini de sürdürecek.

Onur Tamer, şirketteki yolculuğuna 2012 yılında Amerika’daki merkez ofiste International Publishing Manager olarak başladı. 2 yıl boyunca Türkiye ofisinin kurulum sürecinde aktif bir şekilde rol alan Tamer, daha sonrasında Rusya ve Avrupa ofislerinde yeni kurulum ve pazarlama projeleri üzerine çalışmış, bu görevlerinden sonra Japonya’da Kurucu Ülke Müdürü olarak atanmıştı. Daha sonrasında 1 yıl boyunca Ortadoğu ve Hindistan projelerinde Genel Müdür olarak çalışan Tamer, 1 Haziran itibariyle Riot Games Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini, bu görevi 2 yıldır yürüten Bora Koçyiğit’ten devralacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 9.14 Yama Notları Özeti | Devasa Sezon Ortası Güncellemesi!

Yeni görevinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Onur Tamer, “Türkiye, Riot Games için en önemli ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şirketin yatırımlar yapacağı bir ülke olacak. Türkiye’de büyümeye ve oyuncularımız için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

LoL 9.11 Yama Notları Özeti | Minik Şeytan Tristana’ya Merhaba Deyin!

Türkiye’de rekor kıran PUBG LITE’a güncelleme geliyor!