in , ,

1907 Fenerbahçe Espor’da Büyük Değişiklikler!

League of Legends 2017 Türkiye Büyük Finali‘nde şampiyon olan ve Türkiye’yi 2017 Dünya Şampiyonası grup aşamasında temsil etmeye hak kazanan 1907 Fenerbahçe takımı şok edici bir açıklama yaptı.

2018 kadrosunda Üst Koridor’da Berke “Thaldrin” Demir, Orman’da Min-Su “Move” Kang, Orta Koridor’da Tae-il “Frozen” Kim, Taşıyıcı’da Ege Acar “Padden” Koparal ve Destek’te Onur “Zergsting” Ünalan ile Emin “Only35” Aydın’ın bulunduğu 1907 Fenerbahçe Espor sosyal medyadan yaptığı açıklamayla 2019 sezonu için mevcut oyuncularla anlaşma yapmadıklarını belirtti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Tomb Raider Oyunu Shadow of the Tomb Raider Resmi Olarak Tanıtıldı!

Açıklamanın tamamı şu şekilde:
League of Legends’ta yeni bir döneme hazırlanıyoruz! Geçtiğimiz yıl bize kattıkları her şey için oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, sıradaki maceralarında başarılar diliyoruz. Yeni sezonda yeni bir kadro ve yepyeni bir enerji ile serüvenimize devam ediyoruz!”

Aynı zamanda Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi ve Akademi Ligi takımlarının yöneticisi olarak Aykut “Turkinator” Başkal’ı getirdiklerini duyuran Tweet ise şu şekilde:

Sizce yeni sezonda 1907 Fenerbahçe Espor League of Legends kadrosunda kimler olur veya bu kadroya kimler yakışır? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Espor hakkında güncel haberler için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NVIDIA, GeForce RTX İçin Battlefield V Bundle Kampanyasını Duyurdu!

Dev Oyuncu Etkinliği Goblincon 2018, Aralık’ta İstanbulda!