in , ,

1907 Fenerbahçe, SKT T1’in Eski Üst Koridorunu Transfer Etti!

1907 Fenerbahçe, 2019 kış mevsiminde çok iyi bir istatistik yakaladı. Mevsim içinde oynadıkları başarılı oyun ile kış mevsim şampiyonu oldular. Kış mevsim şampiyonluğu ile MSI 2019’a katılım bileti kapan kulüp maalesef ön eleme gruplarında 1.’liği Vietnam temsilcisi Phong Vu Buffalo’ya kaptırdı. Gruplardan çıkamayan 1907 Fenerbahçe, yeni mevsimde takımda küçük değişikler yapacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde ligimizde destansı performanslar sergileyen Kirei ve Ruin ikilisi, sözleşmelerini anlaşmalı olarak kulüp ile karşılıklı feshettiğini duyurdu. Bu feshin ardından Hollandalı orman oyuncusu olan Kirei, Misfits Gaming Premier’e transfer olurken ligimizin kış mevsimi yıldızı üst koridor oyuncusu Koreli Ruin ise CLG’ye transfer oldu. Bu transferlerin ardından en iyi 2 oyuncusundan vazgeçen kulüp, yerini doldurmakta zorlanacak gibi duruyordu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, yeni Mesh WiFi sistemi ZenWiFi’ı duyurdu!

Geçtiğimiz saatlerde sosyal medya hesaplarından transfer duyurusunu yapan 1907 Fenerbahçe, Ruin’in yerini layığı ile dolduracak bir transfer gerçekleştirdi. 1907 Fenerbahçe çok büyük adım atarak SKT T1’in eski üst koridor oyuncusunu transfer etti!

Espor kariyerine 2014’te destek rolü ile başlayan Koreli 22 yaşındaki üst koridor oyuncusu Park “Untara” Ui-jin, 1907 Fenerbahçe’ye transfer oldu! Sırasıyla Anarchy, EP.Carries, Star Horn Royal Club, CJ Entus takımlarında forma bulan oyuncu son olarak SKT T1’e transfer olmuştu. Kasım 2018’de SKT T1 ile sözleşmesi biten oyuncu Kasım 2018’den beri bir takımda forma giymedi. Açıkta bulunan oyuncunun dikkatini 1907 Fenerbahçe çekti.

Kış mevsimi başında BAU SuperMassive’e transfer olan Wolf ile zamanında SKT T1’de aynı dönemlerde forma giyen oyuncu, Kore’de takım arkadaşı iken şimdi en büyük rakiplerinden biri olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 3'ün İlk 14 Dakikası Paylaşıldı!

Utnara SKT T1 İstatistikleri:

(NOT: Yukarıdaki tablo Utnara’nın 2018 SKT T1 performansıdır.)

Tabloda Kullanılan Birimler:

G (game): Oynadığı Oyun Sayısı
W: Kazandığı Oyun Sayısı
L: Kaybettiği Oyun Sayısı
WR: Kazanma/Kaybetme oranı
K: Ortalama Aldığı Skorlar
D: Ortalama Ölüş Sayısı
A: Ortalama Asist Sayısı
KDA: (Skor+Asist) / Ölüş sayısı
CS: Maç Başına Ortalama Aldığı Minyon Sayısı
CSP0M: Dakika Başına Aldığı Ortalama Minyon Sayısı
G (gold): Maç Başına Kazandığı Ortalama Altın Miktarı

Ücretsiz PUBG LITE, Sürprizlerle Beraber Artık Türkiye’de!

Apex Legends, Mobil Cihazlara Geliyor!