in ,

1907 Fenerbahçe VFŞL Rekoru Kırdı!

1907Fenerbahçe inanılmaz bir rekora imza attı!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi şampiyonu 1907 Fenerbahçe bir tarih yazdı ve gelmiş geçmiş art arda en çok maç kazanan takım rekorunu kırdı! 1907 Fenerbahçe, Fenerbahçe SK’nın bir espor kulübü olarak espora 14 Ekim 2016 yılında giriş yaptı. Şampiyonluk Ligine ise SuperMassive TNG’nin lig slotunu alarak girdiler.

2016’da 1907 Fenerbahçe

Lige iddialı başlamak adına büyük transferler gerçekleştirmek isteyen 1907 Fenerbahçe, 2016 yılının Kasım ayında Türk asıllı tecrübeli üst koridor oyuncusu Thaldirin ve Alman asıllı daha önce Türk takımlarını çalıştırmış MoSiTing’i transfer ettiler. Aralık ayı ile beraber asıl büyük transferler duyuruldu. Koreli ormancı Reach, hala ligimizde mücadele eden Koreli orta koridor Frozen, uzun bir kariyeri olan Türk destek oyuncusu un1tback ve 2019 Kış Mevsiminin başında tekrar 1907 Fenerbahçe’ye dönen Türk destek oyuncusu Japone’yi kadroya kattılar.

Transfer Döneminde 1907 Fenerbahçe

Çok yol kateden 1907 Fenerbahçe, 2019 Kış Mevsimi şampiyonu olmayı başardı. Acayip bir seri yakalayan 1907 Fenerbahçe, 2019 senesinde yaptığı transferler ile gündeme oturdu. 2018 Yaz Mevsiminin sonunda takımı silip baştan yaratacağını belirten kulüp yetkilileri 0’dan bir takım kurmak için masaya oturdu. Hiç kimsenin böyle ezici bir üstünlükle şampiyon olmasını beklemediği kulüp, herkesi ters köşeye yatırdı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Quantum Error Xbox Series Konsollarına da Gelecek!

2018 yılında transferlere başlayan 1907 Fenerbahçe, 2019 için erkenden imzaları tamamlamak istiyordu. Daha önce TBF şampiyonu olan kulüp tekrardan şampiyonluklar kazanmak için etraflıca düşündü. Transfere Türk asıllı İsveçli orta koridor oyuncusu Bolulu ile başladı, ardından yine Türk asıllı İsveçli bir alt koridor oyuncusu olan Hades’i kadrosuna dahil eden kulüp durmak bilmedi. Eski bir 1907 Fenerbahçe oyuncusu olan ve 1907 Fenerbahçe ile TBF şampiyonluğu gören Türk destek oyuncusu Japone’yi de kadrolarına dahil ettiler.

Geriye sadece üst koridor ve ormancı rolleri açıkta kalan takımın hala 2 yabancı oyuncu kullanabilmek için yeri mevcuttu. İşte o iki pozisyona aldıkları iki yabancı oyuncu belki de bu takımı göklere çıkardı ve bu kırdıkları rekorda en büyük etkiyi yaratan kişiler oldu. 1 Aralık’ta, 2018’de açıkladıkları Koreli deneyimli üst koridor oyuncusu olan Ruin’i takıma dahil ettiler. Ruin transferinin ardından 9 Aralık 2018’de daha önce ligimizde Dark Passage forması giymiş olan ve geçen seneki performansı ile berbat durumda olan Dark Passage’ı orta sıralara çıkarmayı başaran Hollandalı ormancı Kirei’yi transfer ettiler. Böylece takımının 5’lisini tamamlayan kulüp, lig için hazırlıkları tamamlamış oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2018 VFŞL'nin 1 Numaralı Oyuncusu İçin Zor Zamanlar!

1907 Fenerbahçe’de Rekor Geldi!

Yaptığı transferlerin sinerjisi ile mükemmel bir seri yakalayan 1907 Fenerbahçe, kimsenin beklemediği bir başarı yakaladı. Lig içinde yendiği çoğu maçı ezici bir üstünlükle kapatan kulüp, Kış Mevsimi Finallerindeki 3-0’lık Galatasaray Esports galibiyeti ve finaldeki 3-0’lık SuperMassive galibiyeti ile tarihi bir olaya imzasını attı. Ligde 20 maç üst üste kazanarak bir VFŞL rekoru kıran kulüp, aynı zamanda ligde 6 tane sezon sonu ödülü alarak mükemmel bir mevsime şahit olmamızı sağladı.

  • MVP – 1907 Fenerbahçe Esportslogo std.pngKirei
  • Best Top –1907 Fenerbahçe Esportslogo std.png Ruin
  • Best Jungle –1907 Fenerbahçe Esportslogo std.png Kirei
  • Fan Award – 1907 Fenerbahçe Esportslogo std.pngKirei
  • Rookie of the Split – 1907 Fenerbahçe Esportslogo std.pngBolulu
  • Best Coaching Staff – 1907 Fenerbahçe Esportslogo std.pngTurkinator
Samsung Bellek Piyasasına Geri mi Dönüyor

Samsung Bellek Piyasasına Geri Dönebilir!

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı!