in , ,

1907 Fenerbahçe yeni ormancısını duyurdu!

1907 Fenerbahçe, 2019 kış mevsiminde çok iyi bir istatistik yakaladı. Mevsim içinde oynadıkları başarılı oyun ile kış mevsim şampiyonu oldular. Kış mevsim şampiyonluğu ile MSI 2019’a katılım bileti kapan kulüp maalesef ön eleme gruplarında 1.’liği Vietnam temsilcisi Phong Vu Buffalo’ya kaptırdı. Gruplardan çıkamayan 1907 Fenerbahçe, yeni mevsimde takımda küçük değişikler yapacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde ligimizde destansı performanslar sergileyen Kirei ve Ruin ikilisi, sözleşmelerini anlaşmalı olarak kulüp ile karşılıklı feshettiğini duyurdu. Bu feshin ardından Hollandalı orman oyuncusu olan Kirei, Misfits Gaming Premier’e transfer olurken ligimizin kış mevsimi yıldızı üst koridor oyuncusu Koreli Ruin ise CLG’ye transfer oldu. Bu transferlerin ardından en iyi 2 oyuncusundan vazgeçen kulüp, yerini doldurmakta zorlanacak gibi duruyordu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Espor Takımlarını Renklerinden Tanıyabilir misin?

Geçtiğimiz günlerde ormancı rolüne transferini tamamlayan 1907 Fenerbahçe, oldukça beklenmedik sürpriz bir ismi kadrosuna kattı. Bu isim LuBu oldu. Daha önce Kore Yükselme Lig’inde forma giyen oyuncu, en son VSG forması giyiyordu.

Espor kariyerine 2017’de başlayan 21 yaşındaki Koreli ormancı Na “LuBu” Yoo-joon, kariyeri boyunca pek fazla takım değiştirmedi. Kariyerinin ilk takımı olan Team BattleComics’in ardından Kongdoo Monster, VSG formasını terletti ve şimdide 1907 Fenerbahçe forması giyecek. Performansı tamamen olmasa da kısmen bir soru işareti olan oyuncunun ligimizde neler yapacağı merak konusu. Acaba Kirei’nin yerini doldurabilecek mi?

LuBu VSG İstatistikleri:

(NOT: Yukarıdaki tablo LuBu’nun tüm kariyer istatistiği.)

Tabloda Kullanılan Birimler:

G (game): Oynadığı Oyun Sayısı
W: Kazandığı Oyun Sayısı
L: Kaybettiği Oyun Sayısı
WR: Kazanma/Kaybetme oranı
K: Ortalama Aldığı Skorlar
D: Ortalama Ölüş Sayısı
A: Ortalama Asist Sayısı
KDA: (Skor+Asist) / Ölüş sayısı
CS: Maç Başına Ortalama Aldığı Minyon Sayısı
CSP0M: Dakika Başına Aldığı Ortalama Minyon Sayısı
G (gold): Maç Başına Kazandığı Ortalama Altın Miktarı

John Wick 3: Parabellum İnceleme (Spoiler İçermez)

MSI 2019 Şampiyonu Belli Oldu!