in , ,

2018 VFŞL’nin 1 Numaralı Oyuncusu İçin Zor Zamanlar!

Geçen sene Kış Mevsim Finalini, Türkiye Büyük Finalini ve Rift Rivals 2018’i kazanan SuperMassive; Türkiye’de kazanılacak tüm kupaları kazanarak 2018’in en iyisi olduğunu kanıtladı. Uzun süredir çok az oyuncu transferi yaparak takımın ortamını ve sıcaklığını bozmak istemeyen SuperMassive geçen sene başında yapmış olduğu No “SnowFlower” Hoi-jong transferi ile Türk espor tarihine damga vurdu.

Daha önce Afreeca Freecs, Jin Air Green Wings, Rebels Anarchy gibi çok üst düzey takımlarda oynayan 22 yaşında Güney Koreli SnowFlower, kariyerindeki 4. takım olarak şansını SuperMassive‘den yana kullandı.

SuperMassive’deki kariyerinde çok başarılı olan SnowFlower, ligin en iyi support oyuncusu olduğunu kanıtladı ve ödülleri ile ülkemizden ayrıldı. Türkiye, SnowFlower için kariyerinin en önemli basamağı oldu denebilir. SnowFlower, Türkiye’de gösterdiği üstün yetenek ile Kore’nin 2018 1.’si olan KT Rolster‘ın ağına takıldı. SnowFlower’ın 2019 başında KT Rolster‘a transferi gerçekleşti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  SuperMassive Finalde!

Geçen seneyi 1. olarak tamamlayan ve bu senenin de favorisi olarak görülen KT Rolster, inanılması güç bir sonuç yakaladı ve LCK‘i 4 galibiyet 14 mağlubiyet ile 9. olarak tamamladı. Ligden düşmemek için mücadele verecek olan KT Rolster, maçları kaybetmesi durumunda Kore Yükselme Ligine düşecek.

SnowFlower‘in geçen senenin Worlds favorisi olan büyük umutlarla gittiği takım şimdi LCK‘den düşmemek için çaba gösterecek. KT Rolster‘in ligden düşmesi durumunda takımdan ayrılması muhtemel olan SnowFlower, sizce rotasını tekrar Türkiye’ye çevirir mi?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Offline CS:GO Turnuvasında Hile Skandalı!

SnowFlower SuperMassive İstatistiği:

Kış Mevsimi:

Yaz Mevsimi:

SnowFlower KT Rolster İstatistiği:

TABLODA KULLANILAN BİRİMLER:

G (game): Oynadığı Oyun Sayısı
W: Kazandığı Oyun Sayısı
L: Kaybettiği Oyun Sayısı
WR: Kazanma/Kaybetme oranı
K: Ortalama Aldığı Skorlar
D: Ortalama Ölüş Sayısı
A: Ortalama Asist Sayısı
KDA: (Skor+Asist) / Ölüş sayısı
CS: Maç Başına Ortalama Aldığı Minyon Sayısı
CSP0M: Dakika Başına Aldığı Ortalama Minyon Sayısı
G (gold): Maç Başına Kazandığı Ortalama Altın Miktarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğuş Üni Aurora, Akademi Kadrosunu Tekrardan Topluyor!

SADES’ten İki Yeni Sürpriz: Yeni Mouse Modelleri Axe ve Scythe, Şimdi Türkiye’de!