in , ,

2021 Yılında Yüz Yüze Fortnite Etkinliği Düzenlenmeyecek!

2021 yılında yüz yüze bir Fortnite etkinliği düzenlenmeyecek! Epic Games‘in popüler battle royale oyunu Fortnite için düzenlenen etkinlikler büyük önem taşıyor. 2021 yılında ne yazık ki pandemi nedeniyle yüz yüze bir Fortnite etkinliği göremeyeceğiz. Detaylar haberimizde.

2021 fortnite

Epic Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler battle royale oyunu Fortnite günümüzde hala oldukça popüler. Yeni sezon ve bölüm güncellemeleriyle gündemde kalmayı başaran oyun özellikle düzenlenen etkinlikler ile gündemden düşmüyor. Epic Games, Fortnite için çevrimiçi ve yüz yüze etkinliklere büyük önem veriyor. Bu etkinlikler bazen turnuva bazen de oyun içi bir etkinlik olabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Blair Witch Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

2020 yılının sonlarına doğru yaklaşırken Fortnite’ın 2021 yılı için etkinlik planları belli oldu. Şirketten gelen bilgiye göre yüz yüze etkinlikler 2021 yılında düzenlenmeyecek. Uzun bir süreden beri dünyanın gündeminde yer alan Covid-19 Pandemisi nedeniyle 2021 yılı boyunca Fortnite için yüz yüze herhangi bir etkinlik düzenlenmeyecek. Bu yüz yüze etkinliklere oldukça popüler olan ”Fortnite Dünya Kupası” turnuvası da dahil edilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Defense Grid: The Awakening Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Gelen bilgilere göre çevrimiçi etkinlikler devam edecek. Şirket, oyuncuların ve çalışanların güvenliğini düşünerek bu kararı aldığını belirtti. Yüz yüze fiziksel etkinliklerin gelecekte geri dönmesi umuduyla bu kararı aldığını açıkladılar.

Siz Fortnite ve ilgili haber hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini oagtr.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Witcher Enhanced Edition Ücretsiz

Ücretsiz Oyun: The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz Oldu!

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin Çıkış Zamanı Kesinleşemiyor!