in , ,

215₺’lık A Total War Saga: TROY Bugün Çıktı ve Çıkışına Özel 24 Saat Boyunca Ücretsiz!

Epic Games, bir buçuk yıldır ilk zamanlarında iki haftada bir, kısa bir süre sonra ise her hafta ücretsiz olarak en az bir oyunu biz oyunculara sunmakta. Şu ana kadar pek çok kaliteli ve pahalı oyunu bizlere sundu. Örnek vermek gerekirse GTA V ve Assassin’s Creed: Syndicate bunlardan sadece bazıları.

Biz oyuncular için oldukça hoş karşılanan bu ücretsiz oyun politikalarına bir yenisi bugün itibari ile eklendi. Bundan sonra Epic Games, anlaştığı bazı oyun firmalarının oyunlarını çıkış gününde ücretsiz olarak dağıtacak. Bu ücretsiz dağıtma işlemi sadece 24 saat sürecek ve ertesi gün önceden belirlenmiş çıkış fiyatından satılmaya devam edilecek. Oyunu 24 saat içerisinde kütüphanenize eklemeyi başarırsanız oyun sonsuza kadar sizin olacak!

Epic Games’in bu yeni ücretsiz oyun politikasının ilk oyunu ise A Total War Saga: TROY oldu. Üstelik oyunda Türkçe dil desteği de bulunmakta.

Oyun Hakkında

YUNAN MİTOLOJİSİNİ YAŞA

Homeros’un romantizm ve savaş konulu İlyada destanından ilham alan A Total War Saga: TROY, Truva Savaşı’nın tarihi dönüm noktalarına odaklanarak daha önce hiç olmadığı gibi canlandırıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Zombie Driver HD Ücretsiz Oldu

TRUVA SAVAŞI’NI DENEYİMLE

TROY, bu efsanevi çekişmeyi hem Yunan hem de Truvalı bakış açılarından keşfederek mitin ve efsanenin aşamalarını inceliyor ve olaylara yol açmış olabilecek gerçekleri açığa çıkarıyor.

KAHRAMANINI SEÇ

Ünlü savaşçı Akhilleus, soylu muhafız Hektor, şımarık prens Paris ve intikamcı kral Menelaus dâhil sekiz ikonik kahramandan biri olarak Truva krallığını kurtarmak veya fethetmek için savaş.

TUNÇ DEVRİ İMPARATORLUĞU KUR

A Total War’un büyük, sıra tabanlı imparatorluk yönetimi ve olağanüstü gerçek zamanlı savaşlarıyla, eylemlerin savaşın gidişatını değiştirebilir. Tunç Devri’ndeki Akdeniz’i çarpıcı bir şekilde yansıtan bu geniş bölgeyi fethederken strateji, devlet yönetimi, diplomasi ve topyekûn savaş ile imparatorluğunu kur.

EFSANEVİ BİRLİKLERİN YANINDA SAVAŞ

Yunan mitolojisindeki Minotor, Kikloplar, Devler ve Kentaurlar gibi yaratıklardan esinlenen efsanevi birlikleri savaşın en önemli anında yardıma çağırabilirsin.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Homeworld 3 PC için Duyuruldu!

Oyunun Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz / Intel i7 8550U 1.80GHz
  • Bellek (RAM): 6 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 1GB / AMD Radeon  HD 5770 1 GB / Intel UHD Graphics 620
  • Depolama: 26GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 2600X
  • Bellek (RAM): 8GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 270X 2 GB
  • Depolama: 26GB

Oyunun Çıkış Fragmanı

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için ilk önce buraya tıklayarak oyunun Epic Store sayfasına ulaşın. Epic Games hesabınızla giriş yapın. Ardından ”YÜKLE” butonuna tıklayarak onaylama sayfasına ulaşın. Onaylama işlemlerinin ardından oyunu kalıcı olarak kütüphanenize eklemiş olacaksınız. Kampanya 14 Ağustos 2020 Türkiye saati ile saat 16.00 tarihine kadar geçerli olacak. Acele edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Control’un Ultimate Edition Sürümü Duyuruldu!

Ücretsiz Oyun: Remnant: From The Ashes Epic Store’da Ücretsiz!