in , ,

3 Ücretsiz Oyun: Cyborg Detonator, Beast Blaster, Zombie Boom Ücretsiz Oldu!

Bu defa Cyborg Detonator, Beast Blaster ve Zombie Boom‘dan oluşmak üzere 3 oyun bir paket şeklinde indiegala sitesinden ücretsiz olarak veriliyor. Süre sınırlı, elinizi çabuk tutun!

OYUNU NASIL ALIRIM?

Öncelikle oyunun dağıtıldığı siteye üye değilseniz üye olmanız ve Steam hesabınızı siteye bağlamanız gerekmektedir. Sitede oyunun dağıtıldığı bölümde Facebook, Twitter, Youtube butonları göreceksiniz onları göz ardı edip kutucuğun sağ üst köşedeki çarpı işaretine basınız. Ardından Steam hesabınızı bağladıysanız çıkacak olan ”Claim Free Copy” butonuna tıklayıp bot korumasından sonra ”Submit” butonuna basarak oyunu Indiegala’da envanterinize ekleyin. Ardından oyunun verildiği sitedeki envanterinize erişerek oradan Steam kodunuzu alınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  MOBA Oyun Tarihinin En Uzun Oyunu Dün Gece Gerçekleşti!

Oyunu buradan ya da yandaki ”Oyunu al” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan yukarıdaki adımları izleyerek alın. Keyinizi Steam’de aktif edin. Aldığınızda sürekli sizde kalacak. İyi oyunlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Türk Yapımı Platform – Puzzle Oyunu Bomber Q

NOT: Oyunların oynanmak için çok uygun olduğundan söz edilemez ama Steam koleksiyon kartları düşürüp rozetlere tamamlayabilir veya topluluk pazarında satabilirsiniz.OAGTR STEAM GRUBUNA KATIL

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Oyunun Çıkışından Yıllar Sonra Fark Edilen 5 İlginç Easter Egg

Ücretsiz Oyun: GRID Ücretsiz Oldu!