in , ,

400 Kişilik Battle Royale Adını Buldu: Mavericks Proving Grounds

Geçtiğimiz aylarda basında “Project X” adında 400 kişilik bir Battle Boyale oyunu geleceği dedikoduları vardı. Proje sonunda adını buldu: Mavericks: Proving Grounds. Oyunun bu yıl içinde ve sadece PC platformuna çıkacağı bekleniyor. İlk videosu geçtiğimiz günlerde düşen Mavericks: Proving Grounds için şimdilik bir şey söylemek çok erken, zira çekimler oyun motoru içinden manzaralar toplanarak yapılmış. Buyrun beraber videoya bakalım, daha sonrasında fikirlerimi söyleyeceğim.

Battle Royale oyunlardan keyif alan biri olarak Mavericks’i izliyor olacağım fakat endişelerim de yok değil. 400 kişiyi dengeli bir şekilde taşıyabilecek büyüklükte bir harita ne kadar optimize olabilir bilmiyorum, oyun muhtemelen sıkıntılı bir çıkış yapacak. Öte yandan 400 kişiyi yüksek yenilenme süresi içerisinde sorunsuz bir şekilde barındırabilecek sunucular var mı onu da bilmiyorum. Battle Royale pazarının açık ara devi olan PUBG dahi ortalama sunucu kalitesinin çok çok altındayken Mavericks’in 400 oyuncuya ne kadar akıcı bir hizmet vereceği merak konusu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Microsoft Flight Simulator 2020'nin İnceleme Puanları Yayımlandı!

Peki siz Battle Royale oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz, Mavericks: Proving Grounds’ın ilk videosunu nasıl buldunuz? Buyrun konuşalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 16 Şubat 2018 Güncelleme Notları

Twitch Prime Üyeleri Artık Oy Vererek Ücretsiz Oyun Sahibi Oluyor!