in , ,

The Last of Us Part 2 The Game Awards’a Katılacak mı?

Playstation Exlcusive denince akla gelen önemli isimlerden biri olan The Last of Us, bizlere sunduğu mükemmel bir hikaye ve oynanışıyla kendisini beğendirmişti. İkinci oyunu çıkacağını öğrendiğimizde sevinçten havalara uçmuştuk. Şu ana kadar bir adet fragman ve oynanış videosu paylaşılan The Last of Us Part 2’nin 7 Aralıkta gerçekleşecek The Game Awards’a katılıp katılmayacağı hakkında bir Tweet paylaşıldı.

The Last of Us Part 2‘de ilk oyundan tanıdığımız Ellie’yi büyümüş halde görüyoruz. Joel’den ise herhangi bir haber yok, sadece bir ipucu var. O da fragmanda gösterilen bir karakterin “Senin yaşlı adam da çok sıkıyor bizi.” demesi. Joel’i belki de oyunun bir kısmında görebiliriz ama bütün oyun boyunca yanımızda olacağını sanmıyorum. Ellie artık Joel babadan aldığı eğitimlerle, profesyonel bir savaşçıya dönmüş durumda. Joel Baba’nın yetiştirdiği o muhteşem kız şimdi sahalarda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Death Stranding'in Türkçe Alt Yazı Desteğiyle İlgili Beklenen Açıklama Geldi!

Oyunun çıkışı için aşırı heyecanlıydık ve 7 Aralık’ta gerçekleşecek The Game Awards etkinliğinde oyun hakkında daha fazla bilgi almayı bekliyorduk. Bu beklentimiz maalesef suya düşmüş durumda. The Game Awards hakkında bir Tweet paylaşan Naughty Dog’un ifadeleri şu şekilde

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ghost of Tsushima'dan Yeni Bir Oynanış Videosu!

”Bu perşembe gerçekleşecek The Game Awards’ta yılın inanılmaz oyunlarını kutlamayı dört gözle bekliyoruz ancak The Last of Us Part 2 hakkında hiç bir şey paylaşmayacağız. Çok sıkı çalışıyoruz ve daha fazlasını doğru zaman geldiğinde paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.’’

Bu gönderiden sonra biraz üzülmedik değil ancak Naughty Dog bizlere en iyisini sunmak için sıkıca çalışıyor gibi gözüküyor. The Last of Us Part 2 sadece PlayStation 4 konsoluna çıkacak ve herhangi bir çıkış tarihi henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Just Cause 4’ün İnceleme Puanları Belli Oldu!

Epic Games Steam’i Zorlamaya Geliyor!