in , ,

A Plague Tale: Innocence 1 Milyon Satış Sayısına Ulaştı!

Fransa merkezli video oyun geliştirici stüdyosu Asobo Studio tarafından geliştirilen ve yine aynı şekilde Fransız video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Focus Home Interactive tarafından yayınlanan A Plague Tale Innocence, çıkışından bu yana toplam 1 milyon satış sayısına ulaşarak büyük bir başarı yakaladı. Duyuru, A Plague Tale resmi Twitter sayfası üzerinden yapıldı. Detaylar haberimizde.

14 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapan ve çoğu kullanıcı tarafından AAA kalitesinde bir AA oyun olarak değerlendirilen, sevilen A Plague Tale Innocence, oyun türü olarak üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanan aksiyon-macera korku gizlilik oyunu olarak tanımlanabilir. Genç kız Amicia ve kardeşi Hugo oyunda engizisyon askerleri tarafından aranıyor ve etraflar fare sürüleriyle çevirili. Bu zorlu ve eşsiz macerada Amicia ve Hugo’nun güvenebilecekleri tek kişiler birbirleri.

Oyun, çıkışından 1 yıl sonra 1 milyon satış sayısına ulaşarak büyük bir başarıya imza attı. Oyunun 1 milyon satış sayısına ulaşması A Plague Tale Twitter sayfasından açıklandı. Yapılan açıklamada bu olayın oyunun topluluğu olmasaydı gerçekleşmeyeceği yönünde bir ifadede bulunuldu ve tüm topluluğa teşekür edildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Trackmania Oyunundan İlk Trailer Geldi!

Siz A Plague Tale Innocence ve oyunun bu başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Steam Fiyatı 25 TL Olan Hue Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Nvidia GeForce Now’dan Oyunlara Özel Görüntü Filtresi!