in , ,

Acer’dan Dünyanın En İnce Laptopu

Acer’ın geçtiğimiz yıllarda duyurduğu Swift 7, o zamanlar fani insan gözlerimizin görebileceği en ince dizüstü bilgisayardı. Aradan geçen yıllarda kendine rakip bulamayan Acer, işi bırakmamış, kırk fırın daha ekmek yemiş ve CES 2018‘in son günlerine Swift 7 ile gelmiş. Hayır yazım hatası yok, ürün adı aynı ve “Swift 7, ama daha incesi” falan da dememişler. Biz bu yazıda kendisini, yeni Swift 7 olarak analım. Buyurun hemen teknik detaylara göz atalım.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed 3 Remastered Türkçe Yaması Yayınlandı!
Üflesek kırılacak gibi durmasıyla beraber göze de hitap etmiyor değil.

Laptop sadece 8.98mm kalınlığı ile eski Swift’ten biraz daha ince olmayı başarıyor. Tabii tek zaferi bu değil. Yeni Swift 7, eski kardeşinin aksine i5 değil i7 işlemci kullanıyor ve 3.3GHz hıza kadar ulaşabiliyor. 8GB RAM ve 256GB SSD ile gelen bilgisayarımız gezginler için oldukça uygun. Yeni Swift 7’nin monitörü de abisinden biraz daha önde. 14″ 1080P monitör hem boyut olarak hem de pil ömrü olarak son derece uygun. Diğer bilgisayarlarda neredeyse hiç görmediğim bir özelliği var. Yeni Swift 7’de 4G LTE bağlantı bulunuyor. En merak edilen konuya yani fiyatına gelecek olursak, Mart 2017’de kullanıcıyla buluşacak olan yeni Swift 7’nin fiyatı 1700$ olacak. Kuru da hesaba katacak olursak, ülkemizde oldukça yüksek bir fiyatla satışa sunulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Half-Life: Alyx'in Mod Desteği Kullanıcılara Açıldı!

Laptoplar günden güne incelmeye devam ederken sizin bu trende bakış açınız nedir, Swift 7’yi nasıl buldunuz? Buyurun yorumlarda konuşalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends Yeni Sezon Başlıyor!

Dota 2 | 18 Ocak 2018 Güncelleme Notları