in , ,

Age Of Empires 4 Duyuruldu!

Geçtiğimiz E3 fuarında duyurulan ve Age Of Empires hayranlarını epey sevindiren Age of Empires: Definitive Edition sonrasında bir de Microsoft’un dünkü Gamescom sunumu sonrasında  Age of Empires IV duyuruldu!

Age of Empıres: Defınıtıve Edıtıon

Definitive Edition‘dan bahsedecek olursak; iyileştirilmiş HD grafikler,  4k çözürlükte oynama imkanı, daha fazla ayrıntıyı bir görüntüde görme imkanı, yeni oynanış, XBOX Live üzerinden multiplayer seçeneği, yepyeni müzikler trailer’dan da izleyeceğimiz üzere görülmekte. Tabi bir açık beta da E3 sırasında duyurulmuştu. Bunların hepsine bir baktığımızda ”Vay be! Micorosft AoE serisine döndü demek, şu çalışmalara bak” ve ”yeni oyun çıkartılır bunlarla” gibi yorumlar yapabiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hunt Showdown İçin Kapalı Alpha Tarihi Belli Oldu!

Yeni oyununu duyurmakta da pek gecikmedi, Gamescom 2017 sırasında onu da yaptı!

Age of Empıres IV

Bu trailer ile adeta ”Bu oyun nedir” sorusunu cevaplamış Microsoft.  Trailer’da dolu dolu konsept görselleri ile karşılaşıyoruz. Şarkıları da yine sürükleyici ve heyecan verici. Onların dışında pek bir bilgi paylaşılmış değil, ama oyunun duyurusundan hepimiz hoşnut olduk diyebiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sea of Thieves'in Steam İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Yazımızı da trailer’da söylenen bir söz ile bitireyim, ”Time changes everyone, and everything” – ”Zaman, herkesi ve her şeyi değiştirir”.

 


Ayrıca sitemizdeki bildirim sistemimizi yeniledik. Bunun gibi daha fazla içeriğimizden anında haberdar olabilmek için sol alt köşedeki butona tıklayıp bildirimleri açmanız yeterli. İyi eğlenceler!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkış Yaptığında Hayal Kırıklığı Yaratan Oyunlar

CS:GO 21 Ağustos 2017 Güncellemesi