in , ,

Ali Koç’tan Espor’a Destek!

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde bugün Divan Kurulu vardı. Bu kurulda Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç konuşmak için söz aldı ve büyük sözler verdi. Oyun dünyasının bununla ne ilgisi mi var? Bu sözler arasında espor da var.

Amatör şubelerle ilgili verdiği sözlerde Ali Koç, “Seçildiğimiz zaman amatör şubeleri kapatacağımız söyleniyor. Tam aksine  daha da güçleneceğiz. İki şube daha eklemeyi düşünüyoruz. Engelliler şubesi ve Espor!” dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL: 8.12 Yama Notları

Espor alanını kulübün kendi bünyesine katmayı düşünen Ali Koç, böylece espora da ne kadar destek verdiğini gösterdi. Peki kulübün bünyesine katarsa ne olacak, Fenerbahçe Espor için ne değişecek? Cevap basit, Fenerbahçe Espor’a ekstra bütçe gelecek ve daha iyi imkanlara, daha iyi oyunculara sahip olacak. Bu da belki daha başarılı bir Fenerbahçe izleyeceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca espor alanında LoL dışında başka bir oyun içinde takım kurulması anlamına gelecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  VFŞL Ne Zaman Başlıyor?

Ali Koç şu anda 1907 Fenerbahçeliler derneğinin yönetimini gerçekleştirmekte ve 1907 Fenerbahçe Espor’da bu kulübün katkısıyla kurulmuş durumda. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak, göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avrupa’nın En İyi Dota 2 Oyuncusu Bir Türk!

Paragon Son Günlerini Yaşıyor!