in , ,

American Truck Simulator’da Bir Yol İşte Bu Yüzden Kapatılıyor!

Birçok oyun daha çok gerçek yaşantımızdan farklı konulara ve olaylara odaklanırken, bazıları tam tersi hareket edebiliyor. Bunların arasında yer alan en bağımlıları da simülatörler oluyor. American Truck Simulator geliştiricileri bir seviye daha yükselerek Amerika’da gerçekleşen bir olayı oyuna taşımak istediler.

Amerika’nın eyaleti California’da bu ay başında gerçekleşen oldukça büyük bir toprak kayması sonucu daha çok turistik turlar için kullanılan bir yol kapandı ve gündemde baya tartışıldı. Şimdiye kadar da tekrar açılmadı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  XPG RGB Aydınlatmalı Yeni SSD Modeli SPECTRIX S40G'yi Tanıttı
SCS software

American Truck Simulator geliştirici blogunda da bu konuya dikkat çekmek üzere, ”oyuna getirdiğimiz güncellemelerle sürekli yeni şeyler ekliyoruz, bu sefer alacağız” şeklinde konuştular ve oyunda California’s Highway 1‘in bir bölümünü, California’da toprak kayması sonucu kapanan yol gerçekte tekrar açılana kadar kapatacaklarını bildirdiler. Tabi oyun içerisinde ulaşımın sağlanması için yeni alternatif rotalar da eklenecek dediler. Yolun yakın zamandaki bir güncellemeyle kapatılacağını da söyleyelim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Euro Truck Nedir?
[interaction id=”5977542864909eaa34af3a97″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 25 Temmuz 2017 Güncellemesi

Paladins Açık Beta 55 Yama Notları | Celestial Uprising