in , ,

Amnesia Serisinin Yeni Oyunu Amnesia: Rebirth Duyuruldu!

Korku oyunu denince akla gelen önemli ve kilit isimlerden olan Amnesia serisi, 2010 yılında başladı ve uzun süreden beri yeni bir oyununu görmüyorduk. Amnesia hayranlarını sevindirecek o güzel haber geldi. Geliştirici şirket Frictional Games, Amnesia serisinin yeni oyunu Amnesia: Rebirth oyununu duyurdu. Detaylar haberimizde.

İlk oyunu Amnesia: Dark Descent adıyla 8 Eylül 2010 tarihinde piyasaya sürülen ve başlayan seri 3 yıl sonra 10 Eylül 2013 tarihinde yeni oyunu Amnesia: A Machine For Pigs adlı oyunu ile devam etti ancak ilk oyun kadar büyük bir ilgi topladı. O günden sonra yeni bir Amnesia oyunu görmedik ve uzun süreden sonra geliştirici şirket Frictional Games, resmi olarak yeni oyunu Amnesia: Rebirth adıyla duyurdu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Amnesia: The Dark Descent Ücretsiz Oldu!

Amnesia: Rebirth, ilk oyun Dark Descent’in devamı olacak. Cezayir çöllerinde geçecek ve Tasi Trianon adlı karakterimizle korku dolu maceralara dalacağız. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak Sonbahar aylarında çıkacağı belirtildi. İşte Frictional Games’in Amnesia: Rebirth için paylaştığı fragman videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: The Uncertain: Last Quiet Day Ücretsiz Oldu!

DOOM Eternal’ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!