in , ,

Animus Projesi’nden İmza Kampanyası: Vampire the Masquerade Bloodline Türkçe Olsun!

Başarılı Türkçe yamaları ve titiz çalışmalarıyla tanınan Animus Projesi, gözünü 2020 yılında çıkacak olan Vampire the Masquerade Bloodline’a dikmişken işleri biraz da resmileştirmek istiyor. Ekibin konuyla ilgili açıklaması ise şöyle:

“2020 Yılında çıkması planlanan Vampire the Masquerade Bloodline 2’nin Resmi Türkçe Dil Kazandırmak adına, bir imza kampanyası başlattık, İlk 3 günde 300 kişiye yakın bir inanılmaz imza rakamına eriştik, aynı zamanda bu imzayı oyun yapımcılarına ileteceğiz. Sizlerinde desteğiyle bunu başarabiliriz. Animus Projesi Çeviri Ekibi olarak, bu başlattığımız imza kampanyasında amacımız Türk oyun sektörünü bir Türkçe oyun daha kazandırmak. Geçmişte baktığımızda bu tarz imza kampanyalarının pek çok oyunda resmi Türkçe dil seçeneği eklenmesine fayda sağlamıştır, örneğin: The Witcher 2 Assassins of Kings.”

Yerelleştirmelerin, oyunların ülkemiz içinde dağılımı ve ulaşılabilirliğini daha da arttırabileceğine inanıyoruz. Bu noktada Only A Gamer olarak Animus Projesi’nin yanında yer alıyor ve siz tüm değerli oyuncuları bu kampanyaya bir imza vermeye davet ediyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Efsane Oldu: Battlefield 1

Şükrü “Lelouch” Şentürk, Radiance Esports Takımına Katıldı!