in ,

Ankara’nın İlk Teknoloji Fuarı I-TECH, 14-16 Haziran’da Kapılarını Açacak!

Ankara’nın ilk teknoloji fuarı I-TECH , 14-15-16 Haziran 2019 tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Teknoloji sektörünün önde gelen firma ve isimlerini bir araya getirmeyi hedefleyen I-Tech Ankara, 14-15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde düzenlenecek.

I-TECH Ankara 2019 organizasyonu, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ankara Ticaret Odası, Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) iş birliğinde gerçekleştirilecek.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH Ankara‘yı destekleyen kurumlar arasında; ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, BTK, TBV, TÜBİTAK, DEİK, ASO, TÜBİSAD, ETİD, TESİD,Digital Europe, Consumer Technology Association, MMA, WITSA, EITO, ITOCA ve Ankara Üniversitesi bulunmakta.

Organizasyonda Espor Etkinlikleri Dikkat Çekmekte

14-15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan organizasyona Fenerbahçe Spor kulübünün League of Legends takımı katılım sağlayıp Ankara’daki espor meraklıları ve sevenleriyle bir araya gelecek. Aynı zamanda ülkemizin başarılı espor takımlarından biri olan RoyalYouth takımı da yönetici kadrosu ve bazı oyuncularıyla organizasyona katılım sağlayacaklar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Thimbleweed Park Ücretsiz Oldu!

Organizasyon yetkililerinden aldığımız bilgilere istinaden espor sektörünün farklı büyük takımları ve oyuncularıyla da görüşmeler devam etmekte. Katılım sağlayan takımlar netleştikçe Only A Gamer üzerinden güncel durumu takip edebilirsiniz. Ayrıca Only A Gamer olarak I-TECH’in medya partneri olup fuar alanında siz takipçilerimizi standımıza bekliyor olacağız. Ödüllü bilgi yarışmaları ve birbirinden eğlenceli daha birçok etkinlik Only A Gamer standında sizlerle olacak.

FRİG Kupası Heyecan Yaratıyor

Etkinlikte 16 takımı kapsayan Counter Strike:Global Offensive turnuvası ve League of Legends turnuvası da “FRİG KUPASI” adı altında düzenlenecek. Ödüllerin henüz açıklanmadığı kupada, verilecek olan ödüller netleştiğinde oagtr.com üzerinden güncel ödül listesi açıklanacaktır.

Aynı zamanda etkinlikte PUBG Mobile, FIFA19, PES19 ve çeşitli online etkinlikler de bizleri beklemekte.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Watch Dogs Ücretsiz Oldu!

Ankara’nın En İddialı Cosplay Yarışması

Teknolojinin enleri ödülleriine ve Ankara’nın en büyük cosplay yarışmasına ev sahipliği yapacak olan I-TECH’te, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Robotik, Internet of Things, Drone, Espor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Start-up, Melek Yatırımcılar, Mobil Aplikasyon Sistemleri, Uyku Teknolojisi’nin profesyonelleri deneyimlerini ve ürünlerini katılımcılarla paylaşacak.

Uyku Teknolojisi alanında “Uyku Terapi Seansları” esnasında kullanılan teknolojiler ve cihazlar ile birlikte dünyanın en önde gelen firmalarının “Uyku Terapi” ürünleri I-TECH’te olacak.

 

 

Orkun Işıtmak Da I-TECH Ankara’da!

 

Sevilen YouTube fenomeni Orkun Işıtmak‘da I-TECH Ankara’ya konuşmacı olarak katılacak ve sevenleriyle bir araya gelerek sıcak bir sohbet ortamı yaratacak.

Etkinliğin biletlerini ise biletix üzerinden temin etmek mümkün. Bilet fiyatları ve detaylı bilgi için bu adrese tıklayabilirsiniz.

AMD 50'ci Kuruluş Yılını Promosyon ile Kutluyor!

AMD 50’nci Kuruluş Yılını Promosyon ile Kutluyor!

Razer Tost Makinesi Gerçek Oluyor!

Razer Tost Makinesi 6 Yıl Aradan Sonra Gerçek Oluyor!